eskort samsun

ÜNYENETHABER

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ…video haber

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ…video haber
09 Nisan 2015 - 16:25

Öğrenciler ”Engelli kardeşlere destek” adı altında kermes düzenlediler

IMG_20150409_123941

Ünye İktisadi ve İdare Bilimler Fakültesi Öğrenci Derneği tarafından Engelli vatandaşlara yardım etmek ve onların eksik yönlerini gidermek adına, ”Engelli kardeşlere destek” adı altında kermes düzenlendi. Düzenlenen bu kermes, 09.04.2015 tarihinde Ünye Cumhuriyet Meydanın da gerçekleşti.

İktisat Bölümü 2. Sınıf öğrencisi ve aynı zamanda Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğrenci Derneği üyesi Harun GÜLECEN, düzenlemiş oldukları bu kermesi, Engelli kardeşlerimize destek olmak ve onların eksik yönlerini gidermek amacı ile gerçekleştirdiklerini söyledi.

Harun GÜLECEN yapmış olduğu açıklamalarda;

”Ünye İktisadi ve İdare Bilimler Fakültesi Öğrenci Derneği ve İktisat öğrencileri ile birlikte ortak bir kermes çalışmamız oldu. Engelli kardeşlerimize yardım etmek, onlara destek olmak ve eksik yönlerini gidermek gibi bir düşünce içerisine girdik ve Ünyeli büyüklerimizin desteği ile bu sebepten dolayı böyle bir kermes organizasyonu gerçekleştirdik.” dedi.

Bu kermes organizasyonunda kendilerinden desteklerin esirgemeyen ÜİİBF Öğrenci Derneği Başkanı Selahattin IŞIK’a, Başkan yardımcısı Murat Can BACA’ya, Fakülte Temsilcisi Orhan ELMA’ya ve Ünye Belediyesine teşekkürlerini ileten Gülecen, bu ve bunun gibi her projede herkesin desteklerini beklediklerini söyledi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-