eskort samsun

ÜNYENETHABER

Başkan Çamyar, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’u Makamında Ağırladı

Başkan Çamyar, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’u Makamında Ağırladı
13 Nisan 2015 - 16:54

VİDEO HABER

1974415_1639980706223381_9173474018927548256_o

Başbakan Yardımcısı Numan KURTULMUŞ Ünye Mitingi öncesi Başkan ÇAMYAR’ı makamında ziyaret etti.

Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ, Ünye ziyaretinde Belediye binasında basın açıklamasında bulundu. Gerçekleştirilen basın açıklaması öncesinde konuşma yapan Ünye Belediye Başkanı Ahmet ÇAMYAR,

”Bugün Ordumuz ve Ünyemiz için tarihi günlerden birini yaşıyoruz. 7 Haziranda yeniden inşa edeceğimiz Türkiye’nin mimarlarından 5 tanesini bugün Ünye’ de ağırlamaktan son derece mutluyuz. Onlardan biri olan sayın Başbakan yardımcımız Numan Kurtulmuş’ta, Ordu için ve Orduda ki hemşehrilerimizin beklentilerini karşılamak için aramızda. İnşallah 5’de 5 sloganı ile çıkmış olduğumuz bu yolculukta, bir önceki yerel seçimlerde almış olduğumuz oy oranının çok daha üstüne çıkmak kaydıyla bu içlerinde sayın Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş’un da bulunduğu mimarlarımızı burada ağırlamaktan son derece mutluyuz ve onlara kendi memleketleri olan Ünye’mize tüm Ünye halkı adına da hoş geldin diliyorum.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Ardından Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ basın açıklamasını gerçekleştirdi. Kurtulmuş yapmış olduğu bu açıklamalarda,

”Bugün burada 7 Haziran seçimlerinin Ordu seçim kampanyası çalışmalarımızı fiilen başlatmış durumundayız. İnşallah birazdan Ünye Cumhuriyet Meydanında daha sonra Fatsa ve Orduda yapacağımız programlarla bugünkü programlarımızı icra etmiş olacağız. Öncelikli olarak Ordu’dan Milletvekili adayı olmaktan büyük bir kıvanç duyduğumu ifade etmek isterim. Burada hemşehrilerimize hizmet etmek ve onlarla beraber yeni Türkiye’nin inşası sürecine katkıda bulunmak bizim için bir onurdur. İnşallah bu seçim kampanyası sürecini güle oynaya ve güzel bir şekilde gerçekleştireceğiz ve 5’te 5 yaparak Ordu’da daha önce 30 Mart ve 10 Ağustos seçimlerinde gösterilen bu başarıyı bir kez daha tekrarlayacağımızı ümit ediyor ve bu gayretle çalışıyoruz.

Önümüzdeki parlamentonun temel vazifesi, yeni Türkiye’nin inşa sürecini tamamlamaktır. Parlamentoda bunun olacağını hep birlikte göreceğimiz ve birlikte yaşayacağımızı ümit ediyorum. Türkiye’de şimdiye kadar yapılmış olan reformların kalan kısmı tamamlanacak ve Türkiye bu anlamda kalıcı bir şekilde millet egemenliğinin kökleştiği ileri bir demokrasi olacak. Türkiye çok daha güçlü ve iyi bir ülke olarak  bu süreçte yoluna devam etmenin temellerini inşallah yeni anayasası ile, seçim yasası ile ve diğer antidemokratik yasaların tamamının temizlenmesi ile önümüzdeki parlamento döneminde gerçekleştirecektir. Bunun için Ordulu hemşehrilerimizden bizlere azami destek istiyoruz. Bu sadece Milletvekili seçilmek meselesi değil, Yeni Türkiye’nin inşasının tamamlanması meselesidir. Bir daha bundan sonra Türkiye’de hiç bir hal ve şart altında demokrasinin kesintiye  uğramayacağı, millet iradesinin itibarsızlaştırılamayacağı yeni bir dönemin inşası için bu çoğunluğu milletimizden talep ediyoruz ve Ordunun da bu desteği vereceğine yürekten inanıyoruz.” diyerek Ordu halkı ve herkes için hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

 

 

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-