eskort samsun

ÜNYENETHABER

KUTLU DOĞUM HAFTASI, BİRLİK VE KARDEŞLİK KÜLTÜRÜMÜZÜ DAHA DA DERİNLEŞTİRECEKTİR

KUTLU DOĞUM HAFTASI, BİRLİK VE KARDEŞLİK KÜLTÜRÜMÜZÜ DAHA DA DERİNLEŞTİRECEKTİR
14 Nisan 2015 - 19:14

O’nun evrensel sevgi ve barış çağrısında buluşalım

Arif Ergün
Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle yazılı bir mesaj yayımladı.

Ergün mesajında; “İnsanlığın kurtuluş abidesi Peygamberimiz Hz.Muhammed (S.A.V) doğru ve ahlaklı bir yaşam sürmek isteyenler için en güzel rehberdir” ifadelerine yer verdi.

Kutlu Doğum Haftası nedeniyle yazılı bir mesaj yayımlayan İlçe Başkanı Ergün, Allah’ın değerli elçisi Peygamberimizin (S.A.V) dünyaya gelişinin insanlık için bir müjde niteliği taşıdığını söyledi.

Ergün, “Sevgili Peygamber Efendimiz, insanların yoldan çıktığı, iyi ile kötüyü ayırt edemez duruma geldiği bir dönemde, alemlere rahmet olarak gönderilmiştir. İslam’ın evrensel, çağlar üstü mesajını taşıyan yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim, O’nun aracılığıyla insanlığa indirilmiş, insanlığın kurtuluş abidesi Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V) doğru ve ahlaklı bir yaşam sürmek isteyenler için en güzel rehberdir.

Bugün, O’nun doğumunun sene-i devriyesinde, bu kutlu günde, karanlıklarımızın yeniden aydınlanmasını, yoksunluklarımızın bereketlenmesini diliyoruz. Kanla, gözyaşıyla, acı ve zulümle sarsılan insanlığın bu günde, O’nun ebedi mesajını, sevgiyi, barış ve merhameti hatırlamasını ümit ediyoruz. Kutlu Doğum Haftası, birlik ve kardeşlik kültürümüzü daha da derinleştirecektir.

Yolumuzu aydınlatan, yüreklerimizi aşkla, merhametle dolduran sevgili Peygamberimizin hatırasına, emanetine hep birlikte sahip çıkmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm halkımızın kutlu doğumunu tebrik ediyor, O’nun evrensel sevgi ve barış çağrısında buluşmayı diliyorum” ifadelerini kullandı.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-