eskort samsun

ÜNYENETHABER

MAĞDUR AİLE MUHTARDAN YARDIM SÖZÜ

MAĞDUR AİLE MUHTARDAN YARDIM SÖZÜ
22 Nisan 2015 - 8:59

SARAÇLI MAHALLESİNDE YANGIN…VİDEO HABER

SSS

Saraçlı Mahallesi Sercan Sokakta elektrik kaçağından dolayı çıkan yangın da kimsenin zarar görmemesi aileyi biraz olsun mutlu etti.

Ev sahibi Hasan Bey evlerinin elektrik tesisatının eski olduğunu ve bu sebepten dolayı yangının elektrik kaçağı sebebi ile çıktığını söyledi. Yangın sırasında, kendisinin şehir dışında ve eşi ile çocuklarının evde olmadığını belirten Hasan Bey, ailesinin canına  zarar gelmemesinin  kendisini biraz olsun mutlu ettiği söyledi.

 

Saraçlı Mahallesi Muhtarı Arslan AKBAŞ;

”Yangının cumartesi günü gerçekleşti ve cumartesi günü,  beton yol’da pazar kurulmasından dolayı itfaiye Sercan Sokak’a girmekte zorlandı. Bu sebepten dolayı müdahale biraz geç oldu. Bu konu hakkında Ünye Belediye Başkanımız Ahmet ÇAMYAR ile görüşeceğim. Çünkü sadece yangını baz almamamız gerekir. Genel olarak baktığımız da hastalık olabilir, hamile bir bayan olabilir ve bunlarında acilen hastaneye yetiştirilmesi gerekebilir. Kısaca bu sorunun aynısını daha sonra tekrar yaşayabiliriz.

Biz bu evin yanması konusunda da kaymakamlığımıza gerekli mercilere başvurduk. Sağolsunlar onlarda olay yerine gelip baktılar ve çok güzel ilgilendiler. İnşallah Hasan kardeşimizin mağduriyetini elimizden geldiğince gidereceğiz. Ben kendisine tekrar geçmiş olsun diyorum.” şeklinde açıklamalarda bulunurken Başta Ünye Kaymakamı Mustafa Demir olmak üzere Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’a ilgi alakalarından dolayı teşekkür etti.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-