eskort samsun

ÜNYENETHABER

BAŞARILI ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİLER

BAŞARILI ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİLER
22 Nisan 2015 - 9:40

VİDEO HABER

Adsız

Ünye Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Turizm Haftası dolayısıyla 10, 11 ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik yaptıkları Afiş, Fotoğraf ve İllüstrasyon yarışmaları düzenledi. Yarışmamaya katılan öğrencilerin yaptığı çalışmalar, Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa ERDEM’in ve beraberinde İspanyol davetlilerin katılımı ile  fotoğraflar ve tasarımlar Ünye Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sergi salonunda öğrenci ve verilerin beğenisine sunuldu.

Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ayşe AKYOL;

”Okul olarak Turizm Haftası etkinlikleri çerçevesinde, turizme dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak amacıyla 10, 11 ve 12. sınıf öğrencilerimize yönelik fotoğraf, afiş ve İllüstrasyon yarışmaları düzenledik. Yarışmalarımıza katılım gösteren tüm öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Bugün ise öğrencilerimizin turizm haftası dolayısıyla yarışmaya katıldıkları eserleri veli, öğrenci ve misafirlerimizle paylaşmak istedik.” şeklinde açıklamalarda bulunarak , gerçekleştirmiş oldukları bu sergi açılışına katılınan herkese teşekkürlerini iletti ve öğrencilerine başarılar diledi.

Yarışmalarda 12. sınıf öğrencileri arasında gerçekleşen “Ünye’de Turizm” konulu Afiş yarışmasında; Merve Çelik birinci, Melek Özdemir ikinci ve Sevilay Ürer üçüncü oldu.

11. sınıf öğrencileri arasında gerçekleşen “Ünye” konulu İllüstrasyon yarışmasında;  Gamze Çam birinci, Melek Arpacıoğlu ikinci, Eda Çelik ise üçüncü olurken.

10 sınıf öğrencileri arasında gerçekleşen  “Ünye” konulu Fotoğraf yarışmasında ise, Meryem Fındık birinci, Rabia Erhan ikinci ve Berna Usta 3. oldu.

Yarışmalarda dereceye giren öğrencilere okul idaresi tarafından başarı belgesi ve çeşitli hediyeler verildi. Programda ayrıca okulum yiyecek içecek hizmetleri bölümü tarafından ikramlar yapıldı.

w3eef

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-