eskort samsun

ÜNYENETHABER

Başkan Çamyar‘’Ünye’de Hizmette 1. Yılımız”

Başkan Çamyar‘’Ünye’de Hizmette 1. Yılımız”
23 Nisan 2015 - 1:44

Başkan Çamyar Hesap Verdi

 CX X

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, 30 Mart 2014 yerel seçimlerin üzerinden 1 yılın geçmesinin ardından “Ünye’de Hizmette 1. Yılımız” programıyla 22 Nisan 2015 çarşamba günü saat: 19.30 da yapılan çalışmaları vatandaşlarla paylaştı.

 

Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, 1 yıl boyunca Ünye’de gerçekleştirdiği hizmetleri ve önümüzdeki süreçte hayata geçirmeyi planladığı projeleri, basın mensupları ve Ünyeli vatandaşlarla paylaştı.

 

Düzenlenen ‘’Ünye’de Hizmette 1. Yılımız” Programına

Ünye Halkından Yoğun İlgi.

 

Ünye Belediyesinin bütün imkânlarını seferber eden halka hizmet yolunda bir yılda büyük projeleri ve çalışmaları hayat geçiren Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, oluşturduğu profesyonel hizmet alt yapısıyla da bir yıl içerisinde hizmetleri vatandaşın ayağına götürdü. Halil Efendi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen programa Ünyeli protokol üyelerinin yanı sıra siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve Ünye halkı da katıldı.

 

Başkan Çamyar Dolu Dolu Geçen Hizmet Yılını Ünyelilerle Paylaştı.

 

Şeffaf belediyecilik anlayışı ile belediyenin kapılarını halka açarak onların dertleriyle üzülen, sevinçleriyle sevinen Başkan Çamyar, düzenlenen Hizmet Yılı programında Ünye’yi Ünye yapan değerleri bir bir halka anlatarak adeta halka hesap verdi. Bir yılda gerçekleştirilen çalışmalar, planlanan projeler, çeşitli spor dallarını gençlerle buluşturanfaaliyetler, geleceğin teminatı olan gençlerle birlikte ekilen fidanlar, kısa süre içerisinde Ünye’nin yollarındaki adeta devrim niteliğindeki çalışmaları, yenilenen parklar, oluşturulan yeşil alanlar, günümüz şartlarıyla oluşan yapılara kazandırılan estetik dokunuşlar, eğitim alanında yapılan çalışmaların anlatıldığı  “Ünye’de Hizmette 1. Yılımız” programı Ünye halkının Yoğun katılımı ile gerçekleşti.

 

Değişen Türkiye Gelişen Ünye

 

Ünye Belediye Başkanı Ahmet ÇamyarHalil Efendi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen programda salonu hınca hınç dolduran vatandaşlara hizmet dolu bir yılı anlatırken ‘’Göreve geldiğimiz ilk günden bu güne 1 yılı aşkın bir süreyi geride bıraktık. Bu süreç içerisinde Büyükşehirle beraber küçülen ve ekonomik anlamda da kaynaklarının çoğunu kaybeden Belediyemiz yatırımlarını ve hizmetlerini hiçbir zaman küçültmedi. Hedeflerimiz her zaman büyük oldu. Büyük düşünüp büyük adımlar attık ve bu gün ne mutlu bize ki 30 Mart Yerel Seçimlerinde %58,2’lik bir oy oranı ile bizi Ünye’ye hizmetkâr olmaya layık gören Ünyeli hemşerilerimin güvenlerini, inanmışlıklarını ve beklentilerini boşa çıkarmadık. Bu noktada bizlerle beraber, gece gündüz demeden canla başla çalışan tüm mesai arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Yine Ünye’de yapımına başlanan ve başlayacak olan çalışma ve yatırımlar için Büyükşehir Belediyemize ve Belediye Başkanımız Sayın Enver YILMAZ’ sizler huzurunda Ünye adına teşekkür ediyorum. Her fırsatta Ünye’de ki tüm yatırımların ve çalışmaların takipçisi olacağınıifade eden ve 7 Haziran Seçimlerinde Ordu 1. Sıra Milletvekili adayımız olan değerli hemşerimiz Başbakan Yardımcımız Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş Beye Ünye’ye olan ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum. Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş Beyle beraber Sayın Oktay Çanak, Sayın İhsan Şener, Sayın Ayşe Nilgün Tomakin ve Sayın Şakir Çobana Milletvekilliği Adaylığı sürecinde başarılar diliyor

‘’7 Haziran Seçimlerinin tüm Türkiye için hayırlı bir şekilde sonuçlanmasını yüce rabbimden niyaz ediyorum’’

Değerli arkadaşlar; Bu gün Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ile beraber 2023 hedefini artık 2071’e taşımış bir Türkiye’de yaşıyoruz. Bizlerde kendimize bu doğrultuda bir hedef koymak ve tüm çalışmalarımızı, yatırımlarımızı ve projelerimizi bu doğrultuda hazırlamak ve planlamak durumdayız. Ünye Belediyesi olarak yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerle, Büyükşehir Belediyemizin Ünye’de tüm Ordu’da hayata geçireceği projelerle Ünye hiç şüpheniz ve kuşkunuz olmasın ki sadece Ordu’nun değil, sadece Karadeniz’in değil tüm Türkiye’nin vizyon şehri olacaktır.

Artık hizmetler noktasında “TAM YOL İLERİ” diyen bir Ünye Belediyesi var. Seçim meydanlarında hep şunu söyledik “biz parayı, zamanı ve insanı iyi yöneteceğiz” dedik. Bizler sizlere “ÜNYE’NİN ve SİZLERİN HİZMETKÂRI” olma sözü verdik. Bu güne kadar bu sözümüzde durduk ve bundan sonrada sözlerimizin arkasında yapacağımız hizmetlerle ve yatırımlarla durmaya devam edeceğiz.’’ Şeklinde Konuşmasını Tamamlayan Çamyar daha sonra vatandaşlarla tek tek görüşerek salondan ayrıldı..

 

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-