eskort samsun

ÜNYENETHABER

“Bu Günlerde Kalplerimizi İyilik ve Sevgiyle Doldurmalıyız”

“Bu Günlerde Kalplerimizi İyilik ve Sevgiyle Doldurmalıyız”
23 Nisan 2015 - 15:29

Başkan Demirci’nin Regaib Kandili Mesajı

Adsız

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, Regaib kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Demirci yayınladığı mesajda, üç ayların başlangıcı Regaib kandiline ulaşmanın heyecanı içinde olduklarını ifade ederek, şunları kaydetti:

“Üç ayların başlangıcı olan Regaib kandili, huzur ve bereket iklimi olan mübarek Ramazan ayının da müjdecisidir. Recep ayı ile başlayıp, Şaban ile devam eden ve Ramazan ile son bulan rahmet ve bereket iklimi üç aylara girmiş bulunuyoruz.
Regaib kandilinde ve üç aylarda kalplerimizi iyilik ve sevgiyle doldurmalıyız. İnsanların birbirine karşı daha hoşgörülü ve saygılı davranması gereken bu ayların toplumumuzda var olan iç huzur ve kardeşliği daha da pekiştireceği kanaatindeyim. Birlik ve beraberliğimizin artması, ayrılıkların ve dargınlıkların hiç olmaması için gayret göstermeliyiz. İslam alemi açısından oldukça önemli olan üç aylarda; muhtaçların, yetimlerin yardımına koşmalıyız. Geçmişlerimize dua ederek onların ruhlarını şâd etmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle  üç aylarınızı ve Regaib kandilinizi tebrik eder, ülkemize ve İslam Âlemine hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.”

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-