eskort samsun

ÜNYENETHABER

Başkan Çamyar Oktay Çanak’ı Yalnız Bırakmadı

Başkan Çamyar Oktay Çanak’ı Yalnız Bırakmadı
24 Nisan 2015 - 12:26

“İlçemizi Halkımızla Birlikte Yönetmeye Devam Edeceğiz”

Adsız

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ve Ak Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, Ak Parti İlçe Başkanı Arif Ergün, Birlikte Seçim Çalışmaları Kapsamında Esnaf Ziyareti Gerçekleştirdi.

Ünyede seçim startına başlayan Ak Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak ilk durağı Ünye Belediyesi oldu. Başkan Çamyarı Makamında ziyaret eden Çanak, bir süre sohbet ettikten sonra Belediye Birim Müdürlerini ve çalışan personelleri tek tek iyi çalışmalar diledi. Ardından Ünye Hükümet Caddesindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek hayırlı işler hayırlı cumalar diledi. Belediyenin gelişiminde esnafların büyük rol oynadığını her fırsatta dile getiren Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ise, Hem vatandaşlarla hem de esnaflarla sohbet edip talepleri dinledi. Hükümet Caddesi ziyaretlerine yoğun ve kalabalık bir ekiple ziyaret eden Ak Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ve Ak Parti İlçe Başkanı Arif Ergün’e ilçe yöneticilerin yanı sıra belediye meclis üyeleri de eşlik etti.

Ergün “Biz Her Zaman, Her Koşulda Beraberiz”

Ak Parti İlçe Başkanı Arif Ergün, biz her zaman her koşulda beraberiz diyerek şu ifadelere yer verdi, “Ünye’ye yakışan tabloyu yıllardır vatandaşlarımızla birlikte yaşıyoruz. Yıllardır birlikte ilçemizi yönetiyor ve yaşıyoruz. Belediye Başkanımız ile birlikte her fırsatta halkımızın yanında olarak onların taleplerini dinliyoruz. Daha güzel ve yaşanılabilir bir Ünye için çalışmalarımıza, halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Çamyar, “İlçemizi Halkımızla Birlikte Yönetmeye Devam Edeceğiz”

Yapılan ziyaretlerde vatandaşı can kulağıyla dinleyen ve notlar alan Başkan Çamyar, “Halkımızın talepleri bizim öncelikli işimizdir. Vatandaşlarımızla sürekli iletişim halinde olarak ilçemizi daha iyi yerlere getiriyoruz. Geçen bu süre zarfında edinilen başarılarının sebebi vatandaşlarımızla kurmuş olduğumuz doğru iletişimdir. Düzenlediğimiz halk günleri toplantılarının faydalarını her geçen gün görüyoruz. Çalışma prensiplerimizi değiştirmeden daima halkımızla olmaya devam edeceğiz.

Yapılan ve yapılacak olan projeleri bir bir esnafa anlatan Başkan Çamyar, hayata geçirmeyi planladıkları projeler hakkında da vatandaşları bilgilendirdi.

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-