eskort samsun

ÜNYENETHABER

Garanti Bankasından Örnek Projeler

Garanti Bankasından Örnek Projeler
08 Mayıs 2015 - 2:02

Gönüllü Yoncalar’dan Yardım Eli

Adsızdxss

Garanti Bankası Gönüllü Yoncalar Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında bin’in üzerinde çeşitli okul ve öğrencilere kitap ve bir takım hediyeler dağıtıldı. Gönüllü Yoncalar Sosyal Sorumluluk proje kapsamında görüşlerini aldığımız Garanti Bankası Ünye Şube Müdürü İlknur DEMİRTAŞ ,yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

”2011 yılında Ünye Garanti Bankası Şubesinde çalışmaya başladım ve Ünye’ye geldiğim tarihten itibaren geçen şu zaman zarfı içerisinde Garanti Bankası Gönüllü Yoncalar Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında bin’in üzerinde yunus_emre-21-214x300çeşitli okul ve öğrencilere kitap ve bir takım hediyeler dağıttık.

Okullardan gelen destek taleplerini maddi değil de manevi yönden karşılamak ve öğrencilerimizi mutlu etmek için Gönüllü Yoncalar olarak böyle bir proje içerisindeyiz.

Gönüllü Yoncalar olarak kitap desteğinin yanı sıra ‘Dilek Ağacı’ olarak adlandırdığımız bir proje kapsamında, öğrencilerin kişisel isteklerine de onları mutlu edebilmek adına yer veriyoruz. Ve bu proje ile Ordu İl’i genelinde toplamda 100 öğrenciye hediyeler dağıttık.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Destek bekleyen herkese Gönüllü Yoncalar olarak el uzatıyoruz

”Baktığımız zaman Ünye de bulunduğum şu zamana kadar, Gönüllü Yoncalar Sosyal Sorumluluk Projesi adı altında,

Ünye Anadolu Lisesi – 120, İkizce Şenbolluk İ.Ö.O – 80, İlküvez Taşkesiği İ.Ö.O – 50, Ünye Meçhul Asker İ.Ö.O – 25, Ünye Kaledere İ.Ö.O – 25, İkizce Kaymakamlığı – 50, İkizce Anadolu İmam Hatip Lisesi – 30, Ünye Kütüphanesi – 30, İkizce M.Y.O – 30, Akkuş M.Y.O – 30, İkizce Lisesi – 60, İkizce İ.Ö.O – 30 adet kitap bağışı ve bununla birlikte, İkizce Şenbolluk İlköğretim Okuluna Kütüphane yaptırdık.

Ardından Ünye, İkizce ve İlküvez çevrelerinde 50 öğrenciye bot, ardından ise ‘bot-mont’ projesi adı altında bir çalışma ile birlikte 40 öğrenciye bot ile mont hediye ettik.

Ve son olarak’ta şu zamana kadar ‘Dilek Ağacı’ projesi kapsamında Ünye ve İlküvez çevresinde 100 öğrencinin kişisel isteklerini yerine getirerek onların mutluluklarına ortak olduk.” dedi.

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-