eskort samsun

ÜNYENETHABER

“Üçüz Nineleri Ziyaret Etmekten Çok Mutlu Olduk”

“Üçüz Nineleri Ziyaret Etmekten Çok Mutlu Olduk”
12 Mayıs 2015 - 17:23

ii

Vali Balkanlıoğlu ve Eşi Esma Balkanlıoğlu Üçüz Nineleri Ziyaret Etti

Vali İrfan Balkanlıoğlu eşi Esma Balkanlıoğlu ile birlikte Üçüz Nineleri Perşembe ilçesi Yazlık Mahallesindeki evlerinde ziyaret etti.

Vali İrfan Balkanlıoğlu eşi Esma Balkanlıoğlu ve beraberinde Perşembe Kaymakamı Ahmet Arık, Yazlık Mahallesi Muhtarı İsmet Sarı ile birlikte  Hayriye, Hacer ve Emriye Sarı adlı üçüz ninelerin evlerine misafir oldu.

Vali İrfan Balkanlıoğlu eşi Esma Balkanlıoğlu, Üçüz Ninelerle Sohbet Ettiyunus_emre-21-214x300

Üçüz ninelerle yakından ilgilenen Vali İrfan Balkanlıoğlu ve eşi Esma Balkanlıoğlu, “Hayriye, Hacer ve Emriye Sarı adlı üçüz ninelerimizi evlerinde ziyaret etmek istedik ve onlara misafir olduk” diyerek, Üçüz ninelerle bir süre sohbet ettiler ve taleplerini dinlediler.

“Üçüz Nineleri Ziyaret Etmekten Çok Mutlu Olduk”

“Perşembe İlçesinin  Yazlık Köyünde şirin ninelerimizi ziyarete geldik. Bunların özelliği üçüz olmaları. Sağlık ve sıhhatlari yerinde her türlü ihtiyaçlarını gideriyorlar. Allah sağlıklı uzun ömürler versin. Perşembe Kaymakamlığımız  Sosyal Yardımlaşma Vakfı kanalıyla güzel bir ev yapmış. İhtiyaçları gideriliyor. Üçüz ninelerimiz  bize emanet” diyen Vali Balkanlıoğlu, ”Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın talimatları da  büyüklerin sık sık ziyaret edilmesi yönünde. Bizler de yapımız itibariyle sürekli yaşlı insanları ziyarete gider, hatırlarını  sorar, onların duasını alırız. Bugün de, eşimle beraber ninelerimizi ziyarete geldik. İhtiyaçları, sıkıntıları neler görelim, dinleyelim istedik. Çok  mutlu olduk. Bu ziyarette kendi annemi görmüş gibi oldum” şeklinde konuştu.

“Ben de Sizin Bir Evladınızım”

Vali İrfan Balkanlıoğlu,”Bir ihtiyacınız olursa ben de sizin bir evladınızım. Eşimle birlikte hiç çekinmeden bize söyleyebilirsiniz. Sizlere her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Her zaman sizlerin yanındayız” dedi ve üçüz nineleri Vali konağında da ağırlayacaklarını ifade etti.

Üçüz Nineler, ”Sayın Valimiz Vali İrfan Balkanlıoğlu eşi Esma Balkanlıoğlu’nun Yakın İlgisi Bizi Memnun Etti

Hayriye, Hacer ve Emriye Sarı adlı 84 yaşındaki üçüz nineler, yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Sayın Valimiz Vali İrfan Balkanlıoğlu eşi Esma Balkanlıoğlu hanımefendi, bizlere sıcak ve yakın bir ilgi göstererek, her zaman yanımızda olduklarını belirttiler. Evimize gelerek bizleri yalnız bırakmadıkları için  kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Çok mutlu olduk” diyerek, duygularını dile getirdiler.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-