eskort samsun

ÜNYENETHABER

“İstanbul’da Güzel Birliktelikler Oluyor”

“İstanbul’da Güzel Birliktelikler Oluyor”
13 Mayıs 2015 - 10:30

Başkan Demirci Hemşerileriyle Buluştu

mm

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci İstanbul’da Çayıralan Akkuşlular Derneği’nin düzenlediği piknikte ve Sultanbeyli Akkuşlular Derneği’nin düzenlediği  25. hıdırellez şenliğinde hemşerileriyle bir araya geldi.

yunus_emre-21-214x300

Başkan Demirci ilk olarak Çayıralan Derneği’nin düzenlediği pikniğe katıldı. Belediye Başkanı İsa Demirci piknik alanına gelişinde Dernek Başkanı İlhan Güllü ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı. Yerel sanatçıların sahne aldığı piknik alanında bir konuşma yapan Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, “3. sünü düzenlediğiniz birlik ve beraberlik pikniğinizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. burada birik ve beraberliğin güzel bir örneğini sergiliyorsunuz. En kötü gününüz böyle olsun” diye konuştu.

 

Başkan Demirci Çayıralan Derneği’nin pikniğinin ardından Sultanbeyli Akkuşlular Derneği’nin düzenlediği 25. hıdırellez şenliklerine geçti. Şenlik alanında Dernek Başkanı Yüksel Mıhçı ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan başkan demirci burada yaptığı konuşmada, “Burada, senede bir günde olsa güzel bir buluşma örneğini görüyoruz. Aranızda olmaktan mutluluk duyuyorum. Bu tür organizasyonlarla birlik ve beraberliğimiz daha da güçlenmekte” diye konuştu.

 

Belediye Başkanı İsa Demirci konuşmasının ardından şenlikte sahne alan yöremizin sevilen sanatçısı Sevda Gül’e dernek yönetimi tarafından hazırlanan ve üzerinde Akkuş fotoğrafı olan saat takdim etti.

 

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-