eskort samsun

ÜNYENETHABER

Emlak ve Temizlik Vergisinde Son Ödeme Tarihi 1 Haziran

Emlak ve Temizlik Vergisinde Son Ödeme Tarihi 1 Haziran
13 Mayıs 2015 - 20:09

Adsız

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, 2015 Yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. taksitinin ödeme süresinin 1 Haziran 2015 pazartesi günü mesai bitiminde sona ereceğini hatırlatarak vergi mükelleflerinin cezai duruma düşmemeleri için ödemeleri zamanında yapmaları çağrısında bulundu.yunus_emre-21-214x30012

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, 2015 Yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksitinin 1 Haziran’da sona ereceğini belirterek mükelleflerin 1. Taksitleri ödemeleri için belediye veznelerine müracaat etmeleri gerektiğini ifade etti. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Başkan Çamyar, “2015 yılı emlak vergisi ve işyerlerine ait çevre temizlik vergisinin birinci taksitleri belediyemiz vezneleri tarafından tahsil edilmektedir.

Vergilerin birinci taksitlerinin ödeme süresi mayıs ayı sonudur ancak 31 mayıs 2015 tarihi Pazar gününe denk geldiğinden yasa gereği vergilerin son ödeme tarihi 1 haziran 2015 pazartesi sona ermektedir. Ayrıca Tekkiraz Mahallesi eski belediye binasında vezne açılmış olup bu civarda yaşayan mükelleflerimizin vergilerini Ünye Belediyesi’ne gelmeden açılan veznelerde ödeyebilirler. Tekkiraz’daki vezneler 14 Mayıs Perşembe, 21 Mayıs Perşembe ve mayıs ayının son haftası tam gün olarak hizmet verecektir” dedi.

Başkan Çamyar son olarak Vergi mükelleflerini cezalı duruma düşmemeleri için vergilerini 1 Haziran 2015 pazartesi günü mesai bitimine kadar ödemeleri gerektiğinin de altını çizdi.

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-