eskort samsun

ÜNYENETHABER

Ak Parti Kadroları Çınarcık Mahallesinde Halkla Buluştu

Ak Parti Kadroları Çınarcık Mahallesinde Halkla Buluştu
14 Mayıs 2015 - 10:50

üi

Köy Muhtarı Mustafa Yılmaz’ın davetlisi olarak düzenlenen ve ilginin yoğun olduğu proğrama Ak Parti İlçe Başkanı Arif Ergün, Ak Parti Ordu Milletvekili Adayı Nilgün Tomakin, Ak Parti Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Partinin çeşitli kademelerinde görevli olan Partililer ve köy halkı katıldı.

Proğramda ilk konuşmayı yapan Mahalle Muhtarı Mustafa Yılmaz, Mahalle Halkı olarak hizmetlerden memnun olduklarını ifade ederek gelen misafirlerimize bizi kırmadıkları için teşekkür ediyorum dedi.

Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün’de yaptığı konuşmada; Biz ekip olarak bakın bu akşam burada huzurunuzdayız. Ayrıca çok şanslıyız ki Ordumuzda Başbakan Yardımcımız sizlerin evladı Numan Bey liste başı. Bu kadronun sizlere hizmet getirirken artık güç alacağı bir Başbakan Yardımcısı var.Onun için sizlerden tam destek istiyoruz dedi.

Ünye Belediye Başkanı  Ahmet Çamyar’da yaptığı konuşmada; Ak Parti’nin neler yaptığını bu ülkede hepimiz görüyoruz biliyoruz.Bu kadrolar hizmet için yollara düşerler.Çınarcık Mahallemizde muhtarımız da yakınen biliyoryunus_emre-21-214x300 Özel idare kanalıyla yapılmış hizmetler var. Belediye olarak bizim yapmış olduğumuz hizmetler var. Büyükşehir Belediyesi olarak yapımı planlanmış ve yapılacak hizmetler var.Bizim de Belediye olarak planladığımız ve takvime koyduğumuz hizmetler var.İnşallah bu güne kadar yaptıklarımız bundan sonraki yapacaklarımızı doğrular nitelikte.Biz diyoruz ki Birileri konuşur Ak Parti yapar.

Ak Parti Ordu Milletvekili Adayı Nilgün Tomakin de yaptığı konuşmada, bu seçimin çok önemli, onun içinde halkımızdan %100 destek istiyoruz. Eski Türkiyeyi hepiniz hatırlıyorsunuz.Ben başörtümden dolayı avukat olmama rağmen yıllardır avukatlık yapamadım.Ben başörtümü ve inancımı tercih ettim.Siz değerli kardeşlerimden bu kadrolara güvenerek bizlere destek vermelerini istiyoruz.Sizler bizim ne niyetlerle bu yollara düştüğümüzü biliyorsunuz. Dünyadaki tüm mazlumlar bu ülkeden umut bekliyor.Onun için hep destek tam destek diyoruz dedi.

 

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-