eskort samsun

ÜNYENETHABER

Kaymakam Demir Hemşireler Haftasını Kutladı

Kaymakam Demir Hemşireler Haftasını Kutladı
14 Mayıs 2015 - 23:18

IMG_9637

Ünye Kaymakamı Mustafa Demir, 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası nedeniyle, Ünye Devlet Hastanesini ziyaret ederek, burada görev yapan Hemşirelerin “Hemşireler Haftası”nı kutladı.yunus_emre-21-214x300

Ordu Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Murat Küçükoğlu ve Hastane Yöneticisi Op.Dr. Güray YILMAZ’ın da hazır bulunduğu ziyarette, görev yapan hemşirelerin “Hemşireler Haftası”nı kutlayan Kaymakam DEMİR, “herşeyin başı sağlık dediğimiz bir zamanda, sağlığımız için büyük fedakarlıklar göstererek, gece gündüz demeden gayret gösteren Sağlık Sistemimizin en önemli yapılarından biri olan bu mesleğe gönül veren tüm hemşirelerimizin gününü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Ünye Kaymakamı Mustafa DEMİR ayrıca, hastanede tedavi gören hastaları da ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu ve bir süre sohbet etti.

Kaymakam Demir, hastane ziyareti sonrası Ordu KHB Genel Sekreteri Dr. Murat KÜÇÜKOĞLU’ndan yapımı devam eden Ünye Devlet Hastanesi inşaatının son durumu hakkında bilgi aldı.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-