eskort samsun

ÜNYENETHABER

Ak Kadrolar Mahalle Mahalle Dolaşıyor

Ak Kadrolar Mahalle Mahalle Dolaşıyor
15 Mayıs 2015 - 16:27

Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı kurmuş olduğu 6 farklı ekiple mahalle mahalle dolaşıp vatandaşlarla bir araya geliyor.

Adsız

Ordu Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mustafa Nevzat Telcioğlu başkanlığındaki ekip Yazkonağı Mahallesi Şıhlı Camiine düzenlediği Cuma programında mahalle sakinleriyle bir araya  geldi.

Namaz sonrası mahalle sakinleriyle bir toplantı yapan Telcioğlu; Değerli kardeşlerim amcalarım babalarım. Bilindiği gibi bir seçimin arefesindeyiz. Onun için de zaman zaman sizlerle bir araya geliyoruz. Eskiden yollarımız berbat bir haldeydi.Şimdi kısmen iyi.Ama yeterli mi yeterli değil.İnşallah bu güzergah proğrama alındı. Muhtarımız da takip ediyor.İnşallah bu yollar hep sıcak asfalt olacak.Bizler de tıkır tıkır bu yollardan gidip geleceğiz.yunus_emre-21-214x300

Telcioğlu; Eskileri uzun uzun anlatmamıza gerek yok. Eskileri hep birlikte yaşadık gördük. Hepiniz eski Türkiyeyi çok iyi biliyorsunuz. Önümüzde bir seçim var.O seçimde bizi temsil eden bir Başbakan Yardımcımız var. Biz, sizlerin çocuğu olan o Başbakan Yardımcımızın Parlamentoda elinin güçlü olması için desteklemek durumundayız. Onun için sizlerden destek bekliyoruz . Ordu ilimizde 5te5 yapmak için destek istiyoruz.Siz bizleri tanıyorsunuz. Niyetimizin bu memlekette hizmetlerin devam etmesi olduğunu da çok  iyi biliyorsunuz. Bu memlekette taş üstüne bir taş konduğu zaman bizler de sizler gibi seviniyor hizmet edenlere dua ediyoruz. Bu hizmet kervanının sekteye uğramaması için 5te5 yapmak için durmak yok çalışmaya devam dedi.Konuşma sonrasında vatandaşlar 5te5 işareti yaparak hatıra fotoğrafı çekindiler.

Ak Kadro köyleri gezerken Taflancık köyünde Belediyemizin yürütmüş olduğu menfez ve duvar çalışmasında da incelemelerde bulundu ve bir yandan da durmak yok hizmete devam dediler.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-