eskort samsun

ÜNYENETHABER

Biz Bu Milletin Hizmetçileriyiz

Biz Bu Milletin Hizmetçileriyiz
21 Mayıs 2015 - 13:07

Adsız

Ak Parti Ordu Milletvekili ve Milletvekili Adayı İhsan Şener Ünye İlçesinde Liseler Mahallesinde esnaf ziyaretinde bulundu.

Şener’e İlçe Başkanı Arif Ergün, Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ve Partililer eşlik etti. Şener tek tek esnafları ziyaret ederek onlarla hasbihal eyleyip isteklerini dinledi ve Cuma günü gerçekleştirilecek olan havaalanının açılışına davet etti.yunus_emre-21-214x300

11055309_600169623418860_7862537484740340907_nŞener; Bu memlekette Ak Parti iktidarıyla halkımız adam yerine konmaya başlanmıştır. Bu memlekette karar verici halktır. Halk önüne konan sandıkla kararını verecektir. Bu Halk baskılara şantajlara boyun eğmeyecektir. Bizim insanımız hizmetin kimden geleceğini bilmektedir. Ak kadroların 13 yıldır bu memlekette yaptıkları ortadadır. Bu kadrolar gidilmedik yer çalınmadık kapı el atılmadık sorun bırakmamıştır.  Yolumuz çamurdu gidemiyorduk. Çakılını serdik şimdi tozdan gidemiyoruz.  Asfaltını döktük en küçük yağmurda çukurlaşıyor ondan muzdaribiz.  İnşallah memleketin her köşesinde sıcak asfaltın döküldüğü yolların olduğu günler yakındır. 13 yıllık iktidarımız döneminde bu memlekette mesafeler kısaldı. İstanbuldaki kardeşim benim yılda bir anasını babasını memlekete görmeye gelebiliyordu.Şimdi akşam atlıyor uçağa anasının babasının elini öpüyor duasını alıyor sabah atlıyor uçağa İstanbul’a işine gidiyor. Nereden nereye. Bu millet eski günleri unutmaz ve ona göre karar verir.

Biz diyoruz ki Ordu ilimizde 5te5 yapalım ve hep birlikte elimiz güçlü bir şekilde memleketimize hizmet edelim. Daha çok yapacak işimiz var dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-