eskort samsun

ÜNYENETHABER

Işığı Arayanlar 9. Karma Fotoğraf Sergisi Açılışı Gerçekleşti

Işığı Arayanlar 9. Karma Fotoğraf Sergisi Açılışı Gerçekleşti
22 Mayıs 2015 - 8:38

Adsız

21.05.2015 tarihinde Ünye Işığı Arayanlar Fotoğraf Topluluğu, Kamu İdareleri Eğitimi ve Teknik Danışmanlık Derneği (KİEDDER) bünyesinde Ünye Belediyesi Müze Evi sergi salonunda 9. karma fotoğraf sergisini gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen bu sergi 31.05.2015 tarihine kadar fotoğraf aşıklarının hizmetinde olacak.

Gerçekleşen bu organizasyonda, Ünye Işığı Arayanlar Fotoğraf Topluluğunun 49 fotoğrafçısı tarafından çekilmiş, 65 Numan KurtulmuÅŸadet fotoğraftan oluşan sergi Ünyelilerin beğenisine sunuldu.

Ünye Belediye Başkanı Ahmet ÇAMYAR;

”Arkadaşlarımız ışığı arıyor ve bulamamaları sayesinde ardı arkasına güzel eserler ortaya çıkıyor. Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Ünye Işığı Arayanlar Fotoğraf Topluluğu Eğitmeni İbrahim Arslan,

”KİEDDER bünyesinde oluşturdukları Işığı Arayanlar Fotoğraf Topluluğunun 9. karma fotoğraf sergisi açılışını gerçekleştirdik. Sergimizde emeği geçen tüm arkadaşlarıma ve sergi salonunu bize sunan Ünye Belediyesi Müze Evine teşekkür ediyoruz. Bu sergide 49 arkadaşımızın toplam 65 fotoğrafı yer almaktadır. Sergimiz 31 mayıs tarihine kadar açık kalacak olup, görmek isteyen herkesi bekliyoruz” şeklinde

açıklamalarda bulundu.

 

 

yunus_emre-21-214x300

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-