eskort samsun

ÜNYENETHABER

İnsanları Kandırıyorlar, Aldatıyorlar

İnsanları Kandırıyorlar, Aldatıyorlar
28 Mayıs 2015 - 3:03

VİDEO HABER

Adsız

Seçim çalışmaları sebebi ile kullanıma hazır olmayan tesislerin açılışlarının gerçekleştiğini belirten Cumhuriyet Halk Partisi Ünye İlçe Başkanı Orhan BODANCI, aynı zaman da açılışı yeni gerçekleşen havalimanı için ilk olarak teşekkür edilmesi gereken kişinin eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’in olduğunu söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Ünye İlçe Başkanı Orhan BODANCI;

”Bildiğiniz gibi şaşa ile tantana ile Türkiye’nin çeşitli yerlerinden insan gruplarını taşıyarak Ordu’ya havalimanını yunus_emre-21-214x300açtılar memleketimize hayırlı uğurlu olsun.

Ben, birkaç gün önce Ünye’de Sayın Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Bey’in bir konuşmasına şahit oldum. ”Başbakanımızın iradesiyle, onun üstün gayretleriyle Ordu’ya havalimanı açılmıştır” dedi.

En büyük iradeyi İdris Naim ŞAHİN göstermiştir

Önce çok şaşırdım ve kulaklarıma inanamadım. Ordu havalimanı Başbakana söylendiğinde, yapılması istendiğinde ”Samsun’da, Trabzon’da havalimanı var Ordu’ya havalimanı gereksizdir” diyen bir başbakandan bahsediyoruz, bu laflar ne çabuk unutuluyor ve şimdi de kalkmışlar başbakanımızın iradesiyle yapıldı deniliyor.

Burada teşekkür edilmesi gereken bir kişi var… Siyaseten ayrı düştüğümüz, siyasi görüşlerimiz farklı olsa da, Ünye’nin insanı olduğu için, Ünye’mizin bir değeri olduğu için ben de buradan şahsım ve partim adına bu havalimanının yapılmasında çok büyük emeği geçen İdris Naim Şahin abimize teşekkür ediyorum. Adının hiçbir yerde geçmemesi de bizi üzmüştür. Bir Ünyeli olarak bu havalimanını  yapılmasında en büyük iradeyi İdris Naim Şahin göstermiştir,Başbakan falan değil. Şimdi de Başbakan göstermiştir diye insanları kandırma aldatma oyununa gidiyorlar bu büyük bir yalandır.

Seçimlere yatırım amacı ile kullanıma hazır olmayan tesis açılışları gerçekleştiriliyor

Büyük tantana ile açılan havalimanın hazır olmadığını ve açılma aşamasında olmadığını defalarca söylememize rağmen seçim yatırımı olduğu düşünülerek ve insanların gözünü boyamak amacı ile havalimanını apar topar açmışlardır. Bu gün çalışan havalimanı büyük riskler oluşturduğu için, çok büyük tehlikelere maruz kaldığı için uçuşlar durdurulmuştur. Elimizde kesilmiş uçak bileti ve akabinde iptal edilen uçak biletleri var isterseniz onları sizlere sunabilirim. Bu durdurma üç dört aylık beklide daha uzun süreli olacaktır.

Ünye Devlet Hastanesinin büyük müjdeyle açılacağını duyduk.

Umarım geçici olarak açılmaz bunun da takipçisi olacağız duyduğumuz kadarıyla bir iki bölümü geçici olarak göstermelik seçim yatırımı olsun diye apar topar açıyorlar. Çünkü henüz Ünye devlet hastanesinin hijyen süresi dolmamıştır. Bir devlet hastanesinin inşaattan çıktıktan sonra hijyen süresi en az üç aydır. Ameliyathanelerin, polikliniklerin ve kliniklerin en az 3 ay hijyene tabi tutulması ve orada hijyen temizliği yapılması gerekiyor. Bunlar bile yapılmadan hastane apar topar açılmaktadır. Bizler, bir iki bölümün göstermelik olarak oraya kaydırıldığını, seçimden sonra da hastanenin tekrar eski yerine taşınacağı ve inşaatın devam edeceği düşüncesindeyiz. Umarım yanılıyoruzdur.

Ünye’de yapılan bu hizmetten de Ünyelilere hizmet vermesinden asla gocunmayız, aksine teşekkür ederiz. Çünkü bu konuyu çok dillendirdik. Bizim baskılarımız, sıkıştırmalarımız sonucunda bu işin hızlandırıldığına inanıyorum  şeklinde açıklamalarda bulundu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-