eskort samsun

ÜNYENETHABER

ENVER YILMAZ TEKRAR BAŞKAN SEÇİLDİ

ENVER YILMAZ TEKRAR BAŞKAN SEÇİLDİ
04 Haziran 2015 - 13:29

DÖRT BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANINDAN BİRİSİ DE ENVER YILMAZ OLDU…

Adsız

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, yeniden Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Encümen üyeliğine seçildi.  Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’la birlikte Dört Büyükşehir Belediye Başkanın yer aldığı TBB Encümeni 14 üyeden oluşuyor.

yunus_emre-21-214x30014 İSİMDEN DÖRDÜ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI

Türkiye Belediyeler Birliği’nin 1 yıllığına görev yapacak encümen üyelerinin seçimle belirlendiği toplantısı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş başkanlığında Ankara’da yapıldı. TBB Encümen Üyesi ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in divan başkanlığında gerçekleşen toplantıda yapılan seçimler sonrasında, Başkan Enver Yılmaz’ın yeniden seçildiği Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) encümen üyeleri şu isimlerden oluştu:

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara,  Siirt Belediye Başkanı Tuncer Bakırhan,  Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Meram Belediye Başkanı Fatma Toru ve Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar.Numan KurtulmuÅŸ

TEKRAR SEÇİLMESİ GURUR VERİCİ…

Başkan Enver Yılmaz, 1 yıldır çalışmalarını sürdürdüğü Türkiye Belediyeler Birliği’nin Encümen üyeliğine tekrar seçilmiş olmasının Ordu için gurur
verici olduğunu söyledi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın başkanlığında 4 Büyükşehir Belediye Başkanının encümende görev aldığını belirten Başkan Enver Yılmaz, “Tekrar TBB Encümen üyeliğine seçilmek ve bu isimlerin içerisinde olmak mutluluk ve gurur verici. Büyükşehir Ordu’yu en güzel şekilde temsil edeceğim. Türkiye Belediyeler Birliği’nde aktif görev almak ve bu görevi en başarılı şekilde sürdürmek için elimden gelenin en iyisini yapacağım” dedi.

kadir başkan makamm

 

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-