eskort samsun

ÜNYENETHABER

“Ünye Belediyesi Başkaları Tarafından Yönetiliyor”…VİDEO HABER

“Ünye Belediyesi Başkaları Tarafından Yönetiliyor”…VİDEO HABER
15 Haziran 2015 - 0:00

“Ünye Belediye Başkanı Ahmet ÇAMYAR bizleri muhatap alıp cevap vermedi”

chp bld

11295709_10153409533283846_8231664292326359318_nÜnye Belediye Başkan Yardımcısı Murat Ocak’ın C20 beton kalitesi ile ilgili Cumhuriyet Halk Partisi Ünye İlçe Başkanı Orhan BODANCI’ya cevaben  basın açıklamasında bulunması konusunda konuştu. Başkan Bodancı gerekli açıklamayı Ünye Belediye Başkanı Ahmet ÇAMYAR’ın yapması gerektiğini ve bu konuda Ünye Belediyesinin ve Ünye Belediye Başkanının başkaları tarafından yönetildiğini kanıtladığını dile getirdi.

Ayrıca Ünye Mezbahanesinin kaldırılması konusuna da değinen Orhan Bodancı, Ordu Büyükşehir Belediyesinin Ünyeyi yok saydığını ve bu konuda Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’ın sessiz kaldığını dile getirirken, Ünye Belediyesi tarafından, Ünye Mezbahanesinin yıkılıp Fatsa’ya yapılması konusunda en ufak bir açıklama yapılmadığını ve bu işi sessiz sedasız bitirmeye çalıştıklarını söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Ünye İlçe Başkanı İbrahim Orhan BODANCI;


Ünye Belediyesi başkaları tarafından yönetiliyor

”Geçtiğimiz hafta başında Ünye Belediye Başkan Yardımcısı  Murat Ocak’ın gazetelerde  C20 beton kalitesi ile ilgili bizleri eleştiren bir yaklaşımı olmuştu. Ben buradan Murat kardeşime cevap vermekten ziyade, Ünye Belediyesinin ve Ünye Belediye Başkanının başkaları tarafından yöneltiği duyumlarını alıyorduk. Murat Bey’in bizim yapmış olduğumuz beyanata cevap vermesi durumunda hakikaten Ünye Belediyesi ve Ünye Belediye Başkanının başkaları tarafından yönetildiği bir kez daha kanıtlamış oldular ve bizlerde bunun kanaatine vardık.  Dolayısıyla bizler Ünye Belediye Başkanının bizleri muhatap alıp kendisinin cevap vermesini isterdik. Umarız bundan sonraki eleştirilerimize Sevgili Belediye Başkanımız Ahmet Çamyar Beyefendi cevap verirler.

Bizler C20 beton kalitesi konusunda ki iddiamızı hala daha sürdürmekteyiz. Zaman her konuda bizleri haklı çıkardığı gibi bu konuda da haklı çıkaracaktır.” dedi.

Ünye Mezbahanesi’nin kaldırılıp Fatsa’ya taşınması konusuna da değinen Bodancı, Ünye Belediyesi tarafından bu konuda hiç bir açıklama gelmediğini ve bu olayı sessiz bir şekilde yürütmeye çalıştıklarını ifade etti.

   yunus_emre-21-214x300Ünye Mezbahanesinin kaldırılması konusunda hiç bir açıklama yok

Görüyoruz ki ısrarla üzerinde durduğumuz Ünye Mezbahanesi konusunda en ufak bir açıklama yapmadı. Ordu Büyükşehir Belediyesi gizliden gizliye, sessiz sedasız Ünye Mezbahanesini Ünye’den kaldırıp Fatsa’ya taşımaktadır ve Ünye Belediyesi de bu duruma sessiz kalmaktadır. En kısa sürede Ünye Mezbahanesinin akıbeti konusunda cevap istiyorum ve kamuoyunu da Ünye Mezbahanesine sahip çıkmaya çağırıyorum. Takkirazda ki vatandaşın mezbahaneleri kaldırıldıktan sonra yaşadıkları fiyat artışı ve sıkıntıyı Ünye halkının yaşamamasını istiyorum.  Bizim için Ünye Mezbahanesi hem et fiyatları açısından hem de adağını, kurbanını hijyenik bir şekilde keserek dini vecibelerini yerine getirmesi konusunda çok önemli bir yer taşımaktadır.” şeklinde açıklamalarda bulunurken Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’dan olumlu ya da olumsuz cevap beklediğini dile getirdi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-