eskort samsun

ÜNYENETHABER

ERDOĞAN ZULME KARŞI DURAN TEK LİDER

ERDOĞAN ZULME KARŞI DURAN TEK LİDER
17 Haziran 2015 - 8:29
ÜMMET, FİRAVUN ZULMÜNE, BU HAKSIZLIĞA KARŞI HAYKIRMALIDIR
Adsız
Gençlik Kolları İl Başkanlığı tahıl pazarında Mısır’ın seçilmiş Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’ye verilen idam cezasını protesto etti. Burada bir basın açıklaması yapan İl Gençlik Kolları Başkanı Onur Yurt,
YARABBİ, ÜMMETİMİN SUSKUNLUĞUNU SANA ŞİKAYET EDİYORUM SÖZ ARTIK BİTMELİDİR
Mısır’ın demokratik yollarla seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı olan Muhammed Mursi’nin, bir darbe girişimi ile iktidardan düşürülmesine,  nasıl ki ABD ve batı dünyası sessiz kaldı ise bugünde Muhammed Mursi’ye verilen idam yunus_emre-21-214x300cezasına karşı çıkmayacağı da aşikardır. Artık ümmet kendine gelmeli ve 1,5 milyar İslam alemi haksızlık karşısında topyekûn kıyam durmalıdır. Filistin’in efsanevi lideri  HAMAS’ın kurucusu Şehit Şeyh Ahmet Yasin’in hafızalarımızdaki “Yarabbi Ümmetin Suskunluğunu Sana Şikayet Ediyorum” sözü artık bitmelidir. Ümmet suskunluğunu bozmalı, yapılan haksızlıklara dur demelidir.
MISIR ‘IN İDAM CEZASINA KARŞI TEPKİMİZİ YÜKSELTMELİYİZ
Mısır’da % 52 oy alarak  demokratik yollarla seçilmiş İlk  Cumhurbaşkanı Sn. Muhammed Mursi bugün darbe yönetiminin Firavun mahkemesi tarafından haksız bir şekilde idama mahkum edilmiştir. Bu asla kabul edilemez bir durumdur. Biz bugün nasıl ki, 12 Eylül darbe yönetiminin adalet olsun diye  bir sağdan bir soldan astık diyenleri 30 yıl sonra lanetliyorsak, çok geç olmadan, bugünden itibaren Mısır yönetiminin bu haksız, adaletsiz, idam cezasına karşı tepkimizi yükseltmeli ve lanetlemeliyiz.
DÜNYA SUSKUN DÜNYA YİNE SESSİZ
Dünya yine suskun, dünya yine sessiz, Medeniyetin tek dişi kalmış canavar olduğu medeniyet havarileri, Batı, maalesef hala darbeci olan Sisi’ye karşı tavrını ortaya koymuyor. Kendisi idamları kaldırırken, Mısır’da bu idam kararlarının devamına seyirci kalıyor. Buna karşı bir uygulama yapmıyor nerede sizin insan haklarınız ? nerede sizin özgürlükleriz? Mısır’da özgürlükler ayaklar altında sürünürken  ABD’ nin , batının çifte standardından medet beklemiyoruz.
ZALİMİN ZULMÜNE KARŞI DURAN TEK LİDER RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DIR
Mısır’ın bu zorba , bu zalim diktatörüne karşı durarak , verilen idam kararına dünyada sadece bir Dünya Lideri karşı çıktı, O Lider Recep Tayyip ERDOĞAN’dır , Dünya da haksızlık karşısında dimdik duran, dünya 5 den büyüktür diyen bu lider sayesinde, Muhammed Mursi’ye yapılan, mazlum halklara yapılan zulmü Recep Tayyip ERDOĞAN sayesinde duydu ve gündemine taşıdı.
HER DÖNEM FİRAVUNLARIN OLDU, YUSUF’LARIN ve MUSA’LARINDA OLACAKTIR ELBET
Şimdi söz bizimdir, Ey Mısır’ın kardeş halkı, her dönem firavunların oldu. Ama bundan sonra ümmetin uyanışıyla Her dönem YUSUF’ların  ve MUSA’larında olacaktır. Biz sizin yanınızdayız, sizinle beraberiz. Allah yardımcımız olsun.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-