eskort samsun

ÜNYENETHABER

Başkan Çamyar  İftarını Bozoğlu Ailesi İle Birlikte Açtı

Başkan Çamyar  İftarını Bozoğlu Ailesi İle Birlikte Açtı
24 Haziran 2015 - 11:13

BLD_0201

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Çınarlık Mahallesinde bulunan Bozoğlu  ailesine misafir olarak onlarla birlikte iftarını açtı. Başkan Çamyar Geçtiğimiz ramazan olduğu gibi bu ramazan dada vatandaşların evini ziyaret ederek birlikte İftar yapmaya devam ediyor.

yunus_emre-21-214x30041Ramazan ayında da vatandaşla iç içe olan, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, aileleri yalnız bırakmayarak onlarla birlikte olmaya devam ediyor. Akşam ezanının okunmasıyla birlikte iftarını ailelerle birlikte açan Başkan Çamyar, misafirperverliklerinden dolayı ailelere teşekkür etti. Bu mübarek Ramazan ayında da ailelerin yanında olduğunu dile getirdi. Ramazan ayında değişik mahallerimizde iftar öncesi ailelerimizi evlerinde ziyaret ediyoruz. Karşılıklı sohbet içinde geçen ziyaretimizde varsa ailemizin ihtiyaçları konusunda yardımcı oluyoruz. Çözüm üretmeye çalışıyoruz. Yaptığımız bu ziyaretlerle vatandaşımızla iç içe olup, çalışmalarımızı da o yönde şekillendiriyoruz “dedi.

Başkan Çamyar iftardan sonra aynı mahallede bulunan Arslan Ailesini de ziyaret ederek, çay sohbeti gerçekleştirdi. Ve  evde bulunan çocuklara da hediyeler takdim etti.

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-