ÇAKIR MEDYA

17 Bin Engellinin Vebali ile Oynamayın

17 Bin Engellinin Vebali ile Oynamayın
01 Nisan 2015 - 1:51

sxss

Ünye Sakatlar Derneğinde hafta sonu gerçekleşen olağan kongrede ,önceden de dernek   Başkanlığı yapmış Arslan GÜDEK seçilmişti.

Tek adayla gidilen kongrede Başkan seçilen Arslan Güdek, şuanda hakkında yerel bir gazetede çıkan siyasi propagandanın içine çekilmek ve kurban edilmek istendiğini belirtirken.Burası hizmet etme makamıdır, kamuoyu şunu bilmelidir ki,ben ne ayrımcılık nede kayırmacılık yaparım,Allah’ın nezdinde terazimiz adalet üzerine kurulu derken.Ben her partiye ve kuruma aynı yakınlıkta ve uzaklıktayım,benim için komplo kurmak isteyenler şunu bilmeliler ki, ben ve arkadaşlarım bu oyuna gelmeyiz.Burada temsil ettiğim 17 bin engellinin vebali ile oynanıyor buna alet olanları kınıyorum dedi.

Ünye’de yayınlanan bir gazetede Türkiye Sakatlar Derneği Ünye Şubesi Başkanı Arslan GÜDEK’e ve temsil ettiği kurumu yıpratmaya yönelik ”FALANCI PARTİLİ BİRİNİ BAŞKAN SEÇTİLER” manşeti ile aşağılayıcı ve itham edici bir nitelikte haber yapıldı.

 

Bunun üzerine, gazetemize basın açıklamasında bulunan Arslan GÜDEK şunları söyledi.

Bilindiği üzere TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ ÜNYE ŞUBESİ Başkanlığına dönmem konusunda bir teveccüh oluşmuştur. Şahsım adına adıma tevdi edilen hiçbir görevden kaçmadım ve kaçamam. Çok güzel bir kongre havasıyla tamamladığımız seçim sürecini bütün listelerin ortak adayı olarak tamamlayıp göreve geldim. Ünye’de yayınlanan bir gazetenin şahsımı ve temsil ettiğim kurumu yıpratmaya yönelik ısmarlama bir haberle “ FALANCA PARTİLİ BİRİNİ BAŞKAN SEÇTİLER” manşetiyle aşağılayıcı ve itham eder nitelikte bir haber yapıldı.

Bu haber ve haberi yapanlar ( Güncel Gazetesi, İbrahim Coşkun)zannediyorum ki birilerinin fısıldamalarıyla bizleri yıpratmaya çalışıyorlar. Çok üzüldüm bu habere, ve çok incindim. Engelliler ile ilgili bir kurumun karalanmaya çalışılması şahsımı çok üzmüştür. Velev ki ben Arslan Güdek olarak A partili veya B partili olabilirim, önemli olan kurumumda ne yaptığımdır. Sayın İbrahim Coşkun bu güne kadar engellilerin hangi sorununu haberleştirdin de bu konuda suçlar gibi, ayıpmış gibi haber yapıyorsun. Hadi ben A partiliyim ve bu sana dokundu. Yönetim kurulu listeme hiç mi bakmadın. Orada her partiye gönül vermiş insanların görev aldığını göreceksin.

Ayrıca temsil ettiğim kurum partiler üstüdür bunu bilmiyormusun?. Seni aradığım da başka bir gazeteden aldım o haberi diyerek kıvırıyorsun ya, sana gözlük tavsiye ediyorum. Çünkü o bahsettiğin gazetede böyle bir haber yok. Ya iyi okuyamamışsın, yada TSD Ünye Şubesi gibi güzide bir kurumu rencide ederek birilerinin ısmarlama tetikçiliğini yapıyorsun. Bu haberi tekzip etmeni bekliyorum. Tekzip etmezsen bir sürü engelli insanı ve kurumu yıpratmaktan zan altında kalırsın. Bu yaptığını falanca partili diyerek o partiye vurmaya çalışıyorsan çok ayıp, ya da falanca partili diyerek şahsımı gammazlamaya çalışıyorsan bu daha da ayıp. Benim kim ve ne olduğumu Bütün Ünye bilmektedir. İnan bana bu yaptığın şey gazetecilik değil. Şimdi bende köşemden verip veriştirsem yakışık alır mı diye soruyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

TSD Ünye Şubesi
Yönetim Kurulu Adına
Başkan
Arslan Güdek

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri