eskort samsun

ÜNYENETHABER

Belediye Ailesi İftarda Buluştu

Belediye Ailesi İftarda Buluştu
01 Temmuz 2015 - 4:11

 

“Biz Büyük Bir Aileyiz”

iftar (5)

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci belediye meclis üyeleri, belediye personelleri ve aileleriyle iftarda buluştu. İftar programı geniş katılımla gerçekleştirildi.

 

İftar programı öncesi Kur’an-ı Kerim okunarak dualar yapıldı.

 

İftar sonrası bir konuşma yapan Belediye Başkanı İsa Demirci, “Akkuş Belediyesi olarak büyük bir aileyiz, görüyoruz ki bu salona sığmadık. Aile içinde hüzünler olur paylaşırsak azalır, mutluluklar olur paylaşırsak çoğalır. Bu ailede başarıda ortak başarısızlıkta ortak. Ortaya çıkacak başarıda hepimizin payı olacak eğer başarısızlık varsa bunun payı da hepimizin olacak. 24 saat mesaisi olan çalışanlarız, bizim gecemiz gündüzümüz olmaz. Dünyanın en stresli üç mesleğinden birini yapıyoruz, stres dolu bir hayatımız var. Her gün yeni taleplerle gelen insanlarla karşılaşıyoruz, karşımızdaki insanları kırmadan işlerimizi yapmaya gayret gösteriyoruz. Belediyecilik zordur, belediye çalışanının eşi olmak daha da zordur. Eşler arasında karşılıklı sevgi, saygı ve anlayış bu zorlukları aşacaktır. Her şeye rağmen bu mesleği severek yapmalıyız ve yapıyoruz. İnsanların talepleri yerine getirildiğinde, onların yüzlerindeki mutluluk ifadelerini gördüğümüzde bütün yorgunluklar bitiyor.

Birlik olursak sorunlar çözülür, belediyenin en alt kademesinden en süt kademesine kadar bütün çalışanlar olarak geniş bir coğrafyaya sahip olan Akkuşumuzun sorunlarını çözmekle mükellefiz” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-