eskort samsun

ÜNYENETHABER

Tüm Ünye İftar Yemeğinde Buluştu

Tüm Ünye İftar Yemeğinde Buluştu
02 Temmuz 2015 - 12:46

VİDEO HABER

rr

Ünye Belediyesinin Ramazan Etkinlikleri kapmasında düzenlenmiş olan İftar Programına 4000 kişi katıldı.

01.07.2015 tarihinde Ünye İskelesinde gerçekleşen iftar yemeği, başta Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar olmak üzere Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün, Ünye Ticaret Odası Başkanı Durmuş Zor, Ünye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Ekici, muhtarlar ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

yunus_emre-21-214x30043Davetlileri selamlamasının ardından konuşan Ünye Belediye Başkanı Ahmet ÇAMYAR; “Oruç bizi bir araya getirir ve herkesçe bilinir ki yenilen içilen yerde bereket vardır. Şehrimizin en güzel yerinde 2. sini düzenlediğimiz iftar programında bu akşam Ünye’miz tek beden olarak iftar açmaktadır. 3000 kişilik katılım olacağını tahmin ettiğimiz bu sokak iftarına hemen yanımızdaki Yunus Emre Parkını ve İskele Restoran’ını da dahil ettiğimiz halde yine alanlara sığmadık. Bu iftar sofrasında bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarıma teşekkür ediyorum.” Dedi.

Ünye’yi ilk kez ziyaret eden ve yemeğe katılan Topçu Astsubay Çvş. Gökay Coşkun ise İnsanlarla birlikte olmak çok iyi bir duygu.. Yapılan organizasyon, insanların katılımı, yemekler, Ünye manzarası, Ünye insanının sıcaklığı vs. her şey çok güzeldi. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim.” Şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-