eskort samsun

ÜNYENETHABER

Faciayı Engelleyen İtfaiye Teşkilatı Unutulmadı

Faciayı Engelleyen İtfaiye Teşkilatı Unutulmadı
07 Temmuz 2015 - 17:00

İTFAİYE’YE ANLAMLI ZİYARET

manset

Kısa bir süre önce Altınordu ilçesi Organize Sanayi bölgesinde bulunan bir fabrikada çıkan yangına müdahale ederek, yangınınimg288 daha büyük boyutlara ulaşması ve olası bir facianın çıkmasını engelleyen Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı’na, fabrika sahibi tarafından teşekkür yazısı takdim edildi.

yunus_emre-21-214x30023 Haziran’da Altınordu ilçesi Organize Sanayi Bölgesinden gelen yangın ihbarını değerlendiren Altınordu İtfaiye Grup Amirliğine bağlı ekipler kısa sürede 3 araç ve 10 personel ile olay yerine ulaşmış ve yangın fabrikanın diğer bölümlerine yayılmadan kontrol altına alınmıştı.

Yangın sonrasında fabrika sahibi Uğur Hekim tarafından itfaiyeye yapılan ziyarette; yangında gösterilen üstün gayret ve çaba takdir edilerek, bir de teşekkür yazısı verildi. İtfaiye personelinin kısa sürede yangını kontrol altına alarak büyük bir felaketten fabrikayı kurtardığını ifade eden fabrika sahibi Uğur Hekim , “Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz olmak üzere İtfaiye Teşkilatına ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-