eskort samsun

ÜNYENETHABER

Başkan Çamyar ”İslam Aleminin Kadir Gecesini Tebrik Ediyorum”

Başkan Çamyar ”İslam Aleminin Kadir Gecesini Tebrik Ediyorum”
13 Temmuz 2015 - 11:53

ahmet-camyar-2

Birlik, beraberlik ve kardeşlik ve dayanışma duygularının had safhaya ulaştığı 11 Ayın Sultanı olan Ramazan Ayı’nın son günlerine yaklaşırken, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne kavuşmuş olmanın heyecanı ve sevincini yaşıyoruz.

Tutulan oruçlarla yapılan ibadet ve yardımlarla bir manevi iklimden geçerek idrak ettiğimiz Ramazan ayı, Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta ve bayram sevinci ile taçlanmaktadır. Kadir Gecesi kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyalarımızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması için eşsiz bir imkan ve fırsat sunmaktadır.Bu gece sema kapılarının sonuna kadar açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği kutlu bir gecedir.Dargınlıklara ve kırgınlıklara son vermek, nefretin yerine sevgiyi, saygıyı, hoşgörüyü, dostluk ve kardeşliği, hakim kılmak için bu gece insanlara önemli fırsatlar sunmaktadır.

Ünyeli hemşehrilerim olmak üzere, milletimizin ve İslam aleminin Kadir Gecesini tebrik ediyor ve bu gecenin, insanlığın barış, huzur ve saadetine bütün müminlerin de affına vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

 

Ünye Belediyesi Tüzel Kişiliği Adına

Belediye Başkanı

Ahmet ÇAMYAR

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-