eskort samsun

ÜNYENETHABER

BAŞKAN YARDIMCISI OCAK CEVAPLADI

BAŞKAN YARDIMCISI OCAK CEVAPLADI
13 Temmuz 2015 - 12:04

Adsız

9 Temmuz Perşembe Günü Yaptığımız Yürütme Kurulu Toplantısına Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Murat Ocak İle Temizlik İşleri Müdürü Civan İkinci’yi Davet Ederek Akçay Bölgesine Büyük Şehir Çöpünün Dökülmesiyle İlgili Bilgi İstedik.Bunun Kabul Edilemez Olduğunu Bildirdik.

Sayın Ocak’ın Verdiği Bilgiye, Göre 10 Gündür Bu Bölgeye Çöp Dökülmüyor.Eylül Ayına Kadar Da imagesBu Sorunun Tamamen Ortadan Kalkacağının Bilgisini Verdi.Ayrıştırma Tesisinde Çöplerin Tamamen Ayrıştırılacağını , Ünye Çimentonun Da Yakılabilecek Çöpleri Yakacağını  Ve Enerji Üreteceğini Bildirdi.Eylül Ayından Sonra Akçay Bölgesine Ne Ünye’nin Ne De Başka Bir Yerin Çöpü Dökülmeyecek.

Ayrıca Ünye Belediyesi Olarak Çöpleri Yer Altına Almak İstediklerinin Bilgisini De Veren Ocak, 100 Tane Yeraltı ,50 Tane Yer Üstü Konteyner Koymayı Planladıklarının Bilgisini Verdi. Ayrıca Temizlik Zabıtası Uygulaması Da Başlatılacaktır.

Bunun Yanı Sıra Acı Suyumuzun Da Ramazan Ayı İçinde Kapatılmasının Hoş Bir Uygulama Olmadığını , Halkın Bu Konuda Bilgilendirilmeden İşlem Yapmanın Doğru Olmadığını Da Kendilerine İletmiş Olduk.yunus_emre-21-214x30044 img288

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-