eskort samsun

ÜNYENETHABER

“Arkamızdan Konuşulmasına Cevabımız Ağır Olur”

“Arkamızdan Konuşulmasına Cevabımız Ağır Olur”
14 Temmuz 2015 - 13:28

Başkan Demirci Teşkilatla Bir Araya Geldi

IMG_8816

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, Ak Parti Akkuş İlçe Başkanı Ramazan Acar, ilçe teşkilatı, kadın kolları, gençlik kolları ve belediye meclis üyeleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

 
img288İftar sonrası Ak Parti Akkuş İlçe Başkanı Ramazan Acar’ın selamlama konuşmasının ardından söz alan Belediye Başkanı Demirci, “Yüzümüze söylenen her şeyi kabul ederiz, fakat arkamızdan konuşulmasına da cevabımız ağır olur” dedi.

 

Başkan Demirci konuşmasını şöyle sürdürdü, “Ramazan ayının sön günlerini yaşamaktayız, Ramazan ayı ve mübarek günler hürmetine dünyanın birçok yerinde akan Müslüman kanlarının ve gözyaşlarının dinmesini temenni ediyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde, nifak tohumlarını aramızda barındırmadan, gücümüze güç katarak yaşamaya devam etmeliyiz, sokak dedikodularından kaçınmalıyız.

Hava şartlarının kötü gitmesine rağmen gerek ilçe belediyesi gerekse büyükşehir belediyesi olarak güzel çalışmalara imza atmaktayız. Buna rağmen Akkuş’ta hiç bir şey yapılmıyor, hizmette geri kaldık, yollar yapılacak duruyor diye dedikodular oluyor. Bu dedikoduları yapanlar kafalarını kaldırıp bir etrafa baksalar Akkuş’ta neler yapıldığını göreceklerdir. Aslında görüyorlar fakat görmezden geliyorlar. Onların niyetleri üzüm yemek değil bağcıyı dövmek. Belediyemize 770 bin liraya sıfır km greyder aldık. Ordu’da ilçe belediyeleri arasında tek greyder alan belediyeyiz. Belediyemize bir yılda eski parayla bir buçuk trilyonluk araç kazandırdık, bunlar Akkuş’a ve Akkuşluya hizmet edecek.

yunus_emre-21-214x30044Biz dedikodu yapmayacağız, işimizi yapacağız. Biz Allah rızası için çalışacağız. Dedikodu yapanlar zamanı geldiğinde utanacaklar. Biz kimsenin konuşmasına bakmayacağız. Yüzümüze söylenen her şeyi kabul ederiz, fakat arkamızdan konuşulmasına da cevabımız ağır olur.”

 

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-