ÇAKIR MEDYA

23 Nisan, sadece Türk çocukların değil,Mazlum Çocukların Bayramıdır

23 Nisan, sadece Türk çocukların değil,Mazlum Çocukların Bayramıdır
23 Nisan 2018 - 0:47

Metin Gündoğdu “23 Nisan Tüm Çocukların Bayramıdır”
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı hakkında bir mesaj yayınlayan AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu “Bu sene 98. Kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, sadece Türkiye’deki çocuklara değil, tüm dünya çocuklarına bayram olarak armağan edilmiştir. Milletin iradesinin yansıması olan TBMM’nin açıldığı günün aynı zamanda çocuk bayramı olarak kutlaması milletimizin yeni nesillere ne kadar önem verdiğinin en önemli ispatıdır. Ulusal egemenliğimizin devamı ancak vatanperver ve liyakat sahibi yeni nesillerin yetişmesiyle mümkündür.” dedi.

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu “23 Nisan, sadece Türk çocukların değil, Suriye’de savaştan kaçan, Myamar’da evinden atılan, Yemen’de gözyaşı döken, Afrika’da hastalık ve susuzluk çeken çocukların da bayramıdır. Türkiye’deki tüm çocukları dünyanın diğer ülkelerindeki çocuklarla kardeş kılan bir bayramdır. Dünyanın neresinde olursa olsun her bir çocuğun güvenlik sorunu olmadan, refah içinde mutlu bir şekilde yaşaması en büyük duamızdır. Kur’an-ı Kerim’de buyrulduğu gibi “çocuklar dünya hayatının süsü”dür. Bizlerin sorumluluğu da bu süsü korumak, daha da güzelleştirmektir. Tüm dünya çocuklarının 23 Nisan’ını kutlar, milletimizin iradesinin gerçekleştiği yer olan gazi Meclisimizin açılışının 98. Senesini kutlarım.” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri