eskort samsun

ÜNYENETHABER

 Bakan Yardımcımız  Yavuz Selim Kıran’dan Emrah Usta Pastanesi’ne Hayırlı Olsun Ziyareti

 Bakan Yardımcımız  Yavuz Selim Kıran’dan Emrah Usta Pastanesi’ne Hayırlı Olsun Ziyareti
22 Haziran 2024 - 2:51

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı  Yavuz Selim Kıran’dan Emrullah Usta Pastanesi’ne Hayırlı Olsun Ziyareti

Aile ve Çalışma Bakan Yardımcısı hemşerimiz Yavuz Selim Kıran, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı Çarşısı’nda yeni hizmete giren Emrah Usta Pastanesi’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaret sırasında Bakan Yardımcısı Kıran, işletme sahibi Emrah Keleş ile bir araya gelerek hayırlı olsun dileklerini iletti. Kıran, pastanenin bölge ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayacağına inandığını belirtti. İşletme sahibi Emrah Keleş, Bakan Yardımcısı Kıran’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, pastane ve sunulan hizmetler hakkında detaylı bilgi verdi.

EmrahUsta Pastanesi ziyaretinde Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran’a iş insanları Mustafa Kemal Yeni, Enver Aslan ve İlhan Yıldırım da eşlik etti. İş insanları, pastanenin açılışının bölgedeki ticari hareketliliği artıracağını ve önemli bir buluşma noktası olacağını ifade ettiler.

Ziyaret, samimi bir ortamda gerçekleşirken, Bakan Yardımcısı Kıran ve beraberindekiler işletme sahibi Emrah Keleş’e başarılar diledi. Emrah Usta Pastanesi’nin açılışı, bölge halkı tarafından da büyük bir ilgiyle karşılandı.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-