ÇAKIR MEDYA

4006 TÜBİTAK Bilim Fuarının 2.si Gerçekleştirildi..VİDEO HABER

4006 TÜBİTAK Bilim Fuarının 2.si Gerçekleştirildi..VİDEO HABER
06 Mayıs 2015 - 1:17

Ünye Mehmet Necati Vidinli Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

bilim fuarı

05.05.2015 tarihinde Ünye Mehmet Necati Vidinli Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarının ikincisi düzenlendi. Düzenlenen bu fuarın açılışı Ünye Kaymakamı Mustafa DEMİR, Ünye Belediye Başkanı Ahmet ÇAMYAR, Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa ERDEM, Okul Müdürü ve Öğretmenlerin katılımı ile gerçekleşti.

Ünye Necati Vidinli Endüstri Meslek Lisesinde düzenlenen 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarının ikincisinde 60 öğrenci ve 16 danışman öğretmenin sunumu ile 26 proje sergilendi.

Açılış öncesinde konuşma yapan Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa ERDEM;

”TÜBİTAK ile birlikte bu yıl ilçemizde ikincisini düzenlediğimiz bir sergi açılışındayız. Bu kapsamda TÜBİTAK, yunus_emre-21-214x300özellikle bilimsel gelişmelere ve patentin alınması konusunda daha fazla müracaat yapılması amacı ile okullarda öğrencilerimizin derslerde gördükleri bilgileri günlük hayata aktarmak maksadı ile böyle bir çalışma içerisine girmiştir. Bizlerde bu sene ilçemizde 6 okul da bu sergiyi açmış olacağız.” şeklinde açıklamalarda bulunurken bu projede emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Ünye Belediye Başkanı Ahmet ÇAMYAR;

”Türkiye son yıllarda özelikle ‘ARGE’ yatırımlarına ciddi anlamda destek veren ülkelerden bir tanesi konumuna geldi. Tabi bu artık dünya’da teknolojinin ön planda olduğu ve insan gücünden öte her şeyin teknolojiyle çözümlenebildiği bir ortam da, baktığımız da bazı ülkelerin markası bir başka ülkenin adeta gayri safi milli hasılası kadar rakam üretiyor. Bunun için bizim mutlaka markalaşma yönünde ciddi adımlar atmamız gerekiyor. Kısacası artık kendi uçağını, kendi arabasını, kendi helikopterini, kendi cep telefonunu üreten bir Türkiye’ye doğru gidiyoruz. Genç nesillerin ve özellikle lise çağındaki arkadaşlarımızın bu tip faaliyetleri yapıyor olması geleceğe yönelik bizlerin umutlarını daha da artırıyor. Bu sergi kapsamında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Ünye Kaymakamı Mustafa DEMİR;

”Şuana kadar yapılan bütün etkinliklerde elimizden geldiği kadar destek verdik. Artık dünya küçük bir köy haline geldi. Bugün bir bilgisayar markası şuana kadar yaklaşık 600 milyar dolar bir ciroya sahip. Dünyada bir sürü ülkenin gayri safi milli hasılasından çok daha fazla bir değer elde etmiş durumda. Bu tür şeyleri desteklemek ve gençlerimize bu konu yardımcı olmak lazım.” diyerek emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri