eskort samsun

ÜNYENETHABER

EMIIT Fuarı’nda Ordu Standına Yoğun İlgi

EMIIT Fuarı’nda Ordu Standına Yoğun İlgi
24 Ocak 2015 - 11:36

Bu yıl 19’uncusu düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMIIT)’nda yerini alan Ordu Standı ziyaretçi akınına uğruyor.

019

İstanbul Beylikdüzü’ndeki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde, 22 Ocak’ta açılan EMIIT Fuarı’nda, 12 nolu salonda yer alan Ordu Standına, ziyaretçiler ve basın-yayın kuruluşları yoğun ilgi gösteriyor.

EMIIT Fuarı’nın resmi açılışından itibaren başta Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman ARICI, Ordu Milletvekili Fatih Han ÜNAL, İstanbul Valisi Vasip ŞAHİN, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir TOPBAŞ, Kayseri Valisi Orhan DÜZGÜN, Trabzon, Giresun, Samsun, Diyarbakır, Mardin, Kars, Manisa, Erzincan, Amasya, Nevşehir, Çorum illerinin valileri, İstanbul Emniyet Müdürü Selami ALTINOK, Şile Kaymakamı Salih YÜCE, Perşembe Kaymakamı Ahmet ARIK, Çatalpınar Kaymakamı Cüneyt CANER, Çamaş Kaymakamı H.Hasan GÖKPINAR, Aybastı Kaymakamı Osman BİLİCİ, Ordu Dernekler Federasyonu (ORDEF) Başkanı Ali ÇELİK ve yönetim kurulu üyeleri ile İstanbul’da bulunan çok sayıda Ordulu derneklerin yöneticileri Ordu Standına ziyarette bulundu.

Vatandaşların da yoğun olarak ziyaret ettiği Ordu Standında, ziyaretçilere Ordu’yu tanıtıcı materyaller verilerek, başta fındık olmak üzere yöresel yiyeceklerden ikram edilmekte.

Basının da Yoğun İlgi Gösteriyor

Ordu Standına, İstanbul’da bulunan ulusal televizyon kanalları da yoğun ilgi gösteriyor. Başta TRT olmak üzere ATV, Kanal D, Kanal 7, Ülke TV, bölgesel yayın yapan Ordu TV, Altaş TV, Kaçkar TV ile Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı’nın muhabirleri ve temsilcileri, Ordu Standını ziyaret ederek, Vali İrfan BALKANLIOĞLU ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Uğur TOPARLAK ile röportaj gerçekleştirdi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-