eskort samsun

ÜNYENETHABER

Akkuş’ta Karla Mücadele Aralıksız Sürüyor

Akkuş’ta Karla Mücadele Aralıksız Sürüyor
19 Şubat 2015 - 16:01

“Ciddi Bir Sıkıntı Yaşanmadı”

IMG_0051

Bölgemizde kar yağışı etkili olmaya devam ediyor. Kar denilince akla ilk gelen ilçelerden olan Akkuş ilçesinde pazartesi akşam saatlerinde başlayan kar yağışı etkisini sürdürüyor.

 

İlçede salı, çarşamba ve bugün okullar tatil edilirken Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Akkuş Belediyesi’nin ortaklaşa yürüttüğü karla mücadele çalışması aralıksız devam ediyor.

 

İlçede ciddi bir sıkıntı yaşanmazken konu hakkında bir açıklama yapan Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, “Kar yağışının başladığı pazartesi gününden itibaren tüm tedbirlerimizi almıştık. Büyükşehir belediyemizle koordineli olarak yürüttüğümüz çalışmalarımız devam ediyor. İlçemizde ciddi manada sıkıntı yaşamadık. Öncelikli olarak acil ve diyaliz hastalarının sağlık kuruluşlarına ulaşımını sağlıyoruz. Bunun dışında mahallelerimizde çalışmalarımız devam ediyor.       Şuana kadar olumsuz bir durum yaşanmadı. Açtığımız yollar yeniden kapanıyor. Vatandaşlarımızı mağdur etmemek adına gece gündüz demeden kapanan yolları yeniden açıyoruz” diye konuştu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-