eskort samsun

ÜNYENETHABER

BAŞKAN ÇAMYAR KUTSAL TOPRAKLARDA

BAŞKAN ÇAMYAR KUTSAL TOPRAKLARDA
02 Mart 2015 - 1:24

ÜMRE ZİYARETİ İÇİN UÇTU

10422956_1622178041336981_7545595536269065488_n

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar Umre ziyaretini gerçekleştirmek için bugün kutsal topraklara uçtu.Bir hafta sürecek umre ziyaretinden önce Ünye meydanında vatandaşlarla helalleşen Başkan Çamyar’ın küçük haç öncesi heyecanı ve mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Başkan Çamyar yapmış olduğu açıklamada;Bir haftalık umre ziyareti için siz değerli kardeşlerimizle beraber cenabı Mevla’nın bizlere emrettiği Hz. Peygamberimizin küçük haç olarak nitelediği umre ziyaretimizi gerçekleştirmek için Cumhuriyet meydanında Vatandaşlarımızla Helalleştik.
Dünyada dostları arkadaşları kardeşleri burada bırakıp, gerçek dostta doğru gitmek ve zamanın, saatin, tersine doğru tam da doğuma doğru ve yeniden ilahiyata doğru yolculuğun başladığı, adeta kelebeğin, bir ışığın etrafında dönercesine cenabı Mevla’nın o kutsal mabet inin etrafında dönmek için gitmeye niyet ettik. Hayırlısı ile gidip gelmeyi cenabı Mevla bizlere nasip etsin. Ben hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum dedi.

Bizde Çakır Medya olarak Sayın Belediye Başkanımız Ahmet Çamyar başta olmak üzere,kutsal görevlerini yapmak için umre yolculuğuna çıkan ,umrecilerin kazasız belasız görevlerini yapmalarını ve yurda dönmelerini Yüce Mevladan niyaz ediyoruz.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-