eskort samsun

ÜNYENETHABER

CHP’nin aday adayları bugün görücüye çıktılar.

CHP’nin aday adayları bugün görücüye çıktılar.
16 Mart 2015 - 2:00

 

timthumb

Cumhuriyet Halk Partisi yaptığı geniş katılımlı toplantıyla milletvekili adayı olmak için başvuran 18 aday adayını partililere ve kamuoyuna tanıttı.

Haziran seçimleri için partilerdeki hareketlilik tüm hızıyla devam ediyor. Bir yandan aday adaylık açıklamaları devam ederken, diğer yandan da partiler düzenledikleri programlarla aday adaylarını kamuoyuna tanıtıyorlar.

Bu Partilerden biri CHP. 29 Mart’ta hakim huzurunda 7 bin delegenin katılacağı önseçim yapacak olacak Cumhuriyet Halk Partisi, Belediye Ayışığı düğün salonda yaptığı geniş katılımlı toplantıyla 18 aday adayını kamuoyu ve partilere tanıttı.

Tanıtım toplantısında konuşan CHP İl Başkanı Cemil Cebeci, iktidar için hep birlikte mücadele edeceklerini belirterek, “hep birlikte bu mücadeleye omuz vereceğinizden hiç kuşkum yok. Bu konuda hepinize güveniyorum.” dedi.

Cebeci’nin konuşmasının ardından sırayla kürsüye gelen 18 aday adayı, yaptıkları konuşmalarla kendilerini partililere tanıtırlarken, 7 Haziran seçimlerinde hep birlikte iktidara gideceklerini savundular. Aday adaylarının yaptığı konuşamadan sonra hep beraber kürsüye gelerek birlik ve beraberlik içinde oldukları mesajı verdiler.

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-