eskort samsun

ÜNYENETHABER

Başkan Çamyar Tarihi Çınarları Ziyaret Etti

Başkan Çamyar Tarihi Çınarları Ziyaret Etti
23 Mart 2015 - 18:09

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar Yaşlılara Saygı Haftası nedeni İle Tekkiraz Mahallesinde Bulunan Huzur Evini ziyaret etti.

BLD_2523

Yaşlılar Haftası nedeniyle huzurevine ziyarette bulunan Başkan Çamyar ve Ünye Belediye Meclis Üyesi Nejdet Yılmaz’ın yanı sıra Tekkiraz Mahalle Muhtarı katılarak, huzur evinde bulunan yaşlılar ile bir süre sohbet edilerek hediyeler takdim edildi.

 Yaşlılarımıza Baktığımızda Geçmişe Dönük Yüzlerinde İzler Var

Ziyarette konuşan Başkan Çamyar’’ Yaşlılar haftası münasebetiyle buranın kurulmasına büyük bir emek sarf etmiş olan Sayın Necdet yılmaz başkanımızla beraber buradaki tarihi çınarları ziyaret edelim istedik bugün. Onlarda yaşanmışlık var. Gerçekten baktığımızda geçmişe dönük yüzlerinde izler var. Ve yaşlısına saygı göstermek, adeta bir milletin geleceğinin kurtulmasından bir tanesi olur ümidiyle bugün buradayız. Huzur evimizde 27 erkek 2 bayan olmak üzere toplam 29 kişi ile bölgeye hizmet veren bir yer. İnşallah Ünye’mizde de benzeri bir hizmetin hayata geçmesi noktasında yer tespit çalışmalarımız devam ediyor. Limanın karşısında Belediyemize ait olan yerde çok katlı binadan ziyade Bakanlık son zamanlarda villa tarzı projeye yöneldi. O alana bir proje çalışmasına devam ediyoruz. Buradaki bulunan amcalarımız, dedelerimiz, büyüklerimiz, hayatlarından çok memnun. Konuşma esnasında buradan başka yere kesinlikle gitmek istemediklerini bize ifade ettiler. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuz gerçekten. Hepinize Allah uzun ömürler versin diyoruz.’’ şeklinde konuştu.

Ardından Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ve beraberindekiler ile 105 yaşında bulunun Velibayraktar Mahallesinde Havva İpkin ve Ünye Saca Mahallesinde bulunan 105 yaşında Safiye Camcı’ nın evlerini ziyaret ederek, Bir süre sohbet etti.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-