eskort samsun

ÜNYENETHABER

1 Nisan Çarşamba Günü Hizmete Giriyor…VİDEO HABER

1 Nisan Çarşamba Günü Hizmete Giriyor…VİDEO HABER
27 Mart 2015 - 18:05

Yine, Yeni, Yeniden…

54

 

2 aydır yenileme ve tadilat nedeni ile bakıma alınan Atatürk Parkı Sosyal Tesisleri yeni konseptiyle 1 Nisan çarşamba günü hizmete açılıyor.Yeni düzenlemelerle farklı ve zengin seçeneği ile vatandaşların hizmetine girecek olan tesis merakla bekleniyor.Bizde sizler için Atatürk Parkı Sosyal Tesislerinde yapılan çalışmaları yerinde inceledik.DIK REKLAM

Yaptığımız incelemeler de edindiğimiz bilgiler doğrultusunda, tesiste hem görsel anlamda hemde damak tadı anlamında ciddi değişikliklere gidildiği görüldü.

Görsel açıdan, duvar kağıtları, sandalye kılıfları değiştirildi. Denize manzarası tarafında görselliği bozmayacak şekilde balkon eklentisi yapıldı. Binanın iç duvar boya ve demirlerin boya işlemleri gerçekleştirildi. Üst kata aperatif yemeklerin ve çorbaların hızlı bir şekilde servisi yapılması için küçük bir mutfak ve alt katta personellerin daha rahat çalışabilmesi ve kaliteli bir hizmet verebilmesi için mutfak genişletildi.

Yemekler konusunda ise; pide çeşitlerinin yanı sıra zeytin yağlı yemekler, yöresel yemekler, tatlı çeşitleri, börek çeşitleri,cipsler, standart çorba türlerinin, çok sayıda balık çeşitlerimizde olacağını tatlı olarak ise İstanbul, Ege ve Akdeniz bölgelerinde bilinen ve çok fazla tercih edilen çikolata ve dondurmanın birlikte olduğu muhteşem lezzet çikolata volkanik tatlısı, tiramisu ve sütlacın menüde yer alacağı söyleniyor.

İçeriği zengin menü ile ve halka hitap edecek, sosyal hizmet anlayışının başladığı bir yer anlamında Atatürk Parkı Sosyal Tesisleri 1 Nisan Çarşamba günü yeni konsepti ile halkla buluşuyor.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-