eskort samsun

ÜNYENETHABER

Saadet Partisinde Ekrem Öneş Kumru İlçe Başkanı Seçildi

Saadet Partisinde  Ekrem Öneş Kumru İlçe Başkanı Seçildi
06 Nisan 2015 - 2:13

‘DÜNYADA ZULMÜ ENGELLEMENİN TEK YOLU İNANÇTIR’

11050274_10205181797857918_8282043228772046409_n
Saadet Partisi Kumru Teşkilatı kongre ile Ekrem Öneş’i resmen Kumru ilçe başkanı ilan etti. Kongreye Saadet Partisi İl Başkanı ve GİK üyesi Erkan Temiz, İl başkan yardımcıları, diğer ilçelerin Saadet Partisi başkanları, Ak Parti Kumru İlçe Başkanı Murat Yaylak, MHP İlçe başkanı Vasıf Kınalı, MHP Ordu İl Başkan Yardımcısı Kenan Bellici ve birçok partili katıldı.

Kongrede konuşan Saadet Partisi Ordu İl Başkanı Erkan Temiz, Milli Görüş’ün tek partisinin Saadet Partisi olduğunu, Milli Görüş’ün partilerinin 1969’dan bu yana yaptığı hizmetleri anlattı. Merhum Erbakan’ın siyasetinin yalan ile işi olmadığını vurgulayan Temiz bugünkü iktidarı ve muhalefeti de eleştirerek, “İktidar Partisi sürekli başörtüsü serbestliğini ve içindeki insanların Kur’an okuduğunu söylüyor. Ve bu sözlerle oy topluyor. AKP’nin bu kadar oy almasındaki asıl sebebin seçmenin AKP’yi hala Milli Görüşçü zannetmesi. Oysaki AKP’nin ne Milli Görüş ile ne de Erbakan ile alakası olmayan batıcı ve taklitçi bir parti.”

“Milli Görüş bu milletin aslıdır ve özüdür. Milli Görüş’ün mecliste olmadığı her gün bu ülke çok şeyler kaybetmektedir. Bizler Kur’an okuyan değil Kur’an ile hükmeden bir lider istiyoruz. Böyle bir Cumhurbaşkanı ve Başbakan bugün yoktur. Dünyada ve Türkiye’de zulmü engellemenin tek yolu inançtır ve bu inanç ancak Milli Görüş ile olur. AKP ve Cumhurbaşkanı 400 vekil istiyor bu rakamı aldıkları takdirde ülke şarampole yuvarlanacaktır. AKP bir İsrail politikasıdır ve bu gerçeğin millete aktarılması gerekmektedir.” dedi

EKREM ÖNEŞ: KUMRU MİLLİ GÖRÜŞ’ÜN KALESİDİR
Kumru İlçe başkanlığına seçilen Ekrem Öneş de Kumru’nun özüne dönmesi gerektiğini, Kumru’nun Milli Görüş’ün kalesi olduğunu vurguladı. Kumru’da bir çok insanın AKP tarafından iş vaadi ile kandırıldığını ve iktidara geldiklerinde buna engel olacaklarını söyledi. Kumru’ya adil düzenin gerektiğini ve bu düzenin ancak Saadet kadroları ile kurulabileceğini vurguladı.

Güçlü bir kadro ile çalışmalarına devam ettiklerini söyleyen Öneş önümüzdeki seçimler için ise çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. Yapılan konuşmaların ardından Saadet Partisi Kumru İlçe Başkanlığına Ekrem Öneş getirildi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-