ÇAKIR MEDYA

AKP İLÇE BAŞKANI TAVLI, ”Yıllardır Milletin Teveccühü Ak Parti’dedir”

AKP İLÇE BAŞKANI TAVLI, ”Yıllardır Milletin Teveccühü Ak Parti’dedir”
20 Nisan 2018 - 11:47

Türkiye Genelinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel seçimlerinin öne alınmasına ilişkin AK Parti Ünye İlçe Başkanlığından açıklama geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçelinin erken seçim talebi üzerine yapılan görüşmeler sonucu 24 Haziran 2018’e alınmasına ilişkin AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı, biz her zaman hazırız yorumu yaptı.

Dünden, bugüne seçime hazır bir parti olduklarını ifade eden AKP İlçe Başkanı Tavlı, “sürecin memleketimiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.  

Adalet ve Kalkınma Partisi Ünye İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı: “Sayın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin erken seçim talebi ve Sn. Cumhurbaşkanımızla yapılan görüşmelerin neticesinde 24 Haziran 2018 tarihinde seçim yapma kararı alınmıştır. Bizde bu karar neticesinde zaten her türlü, her yönüyle dünden, bugüne her zaman seçime hazır bir partiyiz. Teşkilat olarak, mahalle temsilcilerimizden alın, sandık kurullarına kadar hazır kıta olarak seçime hazır bir şekilde olduğumuzdan dolayı bizler için bir sürpriz oluşturmamıştır. Ak Parti 16 yıllık süre içerisinde vatandaşına yaptığı hizmetler neticesinde hiçbir zaman hesap vermekten, milletin önüne çıkmaktan çekinmemiş ve kaçınmamıştır. Bu hizmetler ve gayretler neticesinde milletin teveccühü de daima yükselen bir şekilde Ak partinin yanında olmuştur. Bu sürecinde memleketimiz için, milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum ve partimiz acısından da güzel, hayırlı bir netice olacağına inanıyorum.

“Seçimler Milletimizle Aramızdaki Güveni Tazelemenin Ana Nedeni”

Ak Parti kurulduğu günden bu yana girdiği her seçimde milleti ile akdini yenilemiş ve kutlu yürüyüşüne devam etmiştir. 16 yıllık iktidarımız boyunca ülkemizi ilk günkü hizmet aşkıyla getirdiğimiz nokta ortadadır. Seçimlerde milletimizle aramızda ki güveni tazelemenin ana nedeni de budur. Çünkü aziz milletimiz kendisi ile özdeşleştirdiği başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Ak Partimizi adeta kendi evladı gibi benimsemiş, yaşanan tüm zorlu süreçlerde bizlerle birlikte hareket etmiştir. Ak Parti hareketi her zaman söylediğimiz gibi sadece siyasi bir hareket değil, ülkemizin yıllardır hasret duyduğu reformları ve gelişmişlik seviyesini hızla hayata geçiren, vatanı ve milleti uğruna tüm engellere göğsünü siper eden bir sevda hareketidir. Özellikle tüm Türkiye genelinde gerçekleştirdiğimiz kongrelerimizle kendimizi yeniledik ve gücümüze güç kattık.

“Birlikte Rahmet Vardır”

Öte yandan hepinizin malumu olduğu üzere yedi düvele karşı mücadele ettiğimiz bu günlerde Milliyetçi Hareket Partisi ile yürüttüğümüz birliktelik milletimiz nezdinde de karşılık bulmuştur. Keza bu birliktelik mevzu vatan olunca gerisi teferruattır sözünden hareketle siyasetin, vatan ve millet sevdası söz konusu olduğunda nasıl tek yumruk olabileceğini de en güzel örneklerinden biridir. Aynı zamanda Türk siyasi tarihine altın harflerle yazılacaktır. Birlikte rahmet vardır. Devletimizin ve milletimizin bekası için herkes tek yumruk olmalıdır. 24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel seçimleri bu açıdan büyük önem arz etmektedir. Bu seçim unutulmamalıdır ki geleceğimizi oylayacağımız ve yön vereceğimiz bir seçim olacaktır. Aziz milletimiz her zaman olduğu gibi mantığını ve ferasetini kullanarak, sandıklara gidecek, istikrar ve güven ortamının devamı için görevini en layık olduğu şekilde yerine getirecektir. Unutulmamalıdır ki, hiçbir güç milletin üzerinde değildir” diyerek sözlerini noktaladı.

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri