ÇAKIR MEDYA

Bir Kitapta Sen Anlat

Bir Kitapta Sen Anlat
13 Mayıs 2015 - 0:06

VİDEO HABER

Adsız

 

2014 – 2015 Eğitim ve Öğretim yılı çerçevesinde düzenlenen ”Bir Kitapta Sen Anlat” Projesi kapsamında gerçekleştirilen kitap anlatma yarışmalarının sonuna gelindi.

İlkokul, Ortaokul ve son olarak’ta Liseler arasında düzenlenen bu yarışmada 11.05.2015 tarihinde Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde, İlçemizde, 2014 – 2015 Eğitim ve Öğretim yılı çerçevesinde sonuncusunun gerçekleştiği Liseler arası kitap anlatma yarışmasında, Atatürk Anadolu Lisesinden Rabia IŞIK, Anadolu Lisesinden Zeynep Gül YANIK, Mustafa Rakım Anadolu Lisesinden Esra EFİLOĞLU Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa ERDEM tarafından ödüllendirildi.

Yarışma sonucunda İlçemizde 1. olan Atatürk Anadolu Lisesi öğrencisi Rabia IŞIK, 13.05.2015 tarihinde Ordu bölgesinde bulunan tüm ilçelerin 1.’lerinin katılımı ile Ordu’da düzenlenecek olan yarışmaya katılmaya hak kazandı.

Bu organizasyon hakkında açıklamalarda bulunan Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa ERDEM;

”2014 – 2015 Eğitim ve Öğretim yılı çerçevesinde düzenlenen ‘Bir Kitapta Sen Anlat’ Projesi kapsamında düzenlenen kitap anlatma yarışmasının son aşamasını ilçemizde bitirmiş olmaktayız. Bugün liseler arasında olan yarışmamızda 1. 2. ve 3. seçilen öğrencilerimize ödüllerini taktim edeceğiz. İlçemizde 1. olan öğrencimiz 13 Mayıs Çarşamba günü İlimiz olan Ordu da düzenlenecek yarışmada ilçemizi temsil edecektir. İnşallah Orduda ki yarışmada da burada gösterdiği başarıyı göstererek İlçemizi ve kendisini en iyi şekilde temsil eder ve ben bu şekilde olacağına inanıyorum ve öğrencimize güveniyorum.” dedi ve Ünye’de derece yapan 3 öğrenciyi ve onları bu sürece hazırlayan öğretmenleri tebrik etti.

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri