ÇAKIR MEDYA

CHP FEVZİ ÇAKMAK’TA SEÇİM MERKEZİ AÇTI

CHP FEVZİ ÇAKMAK’TA SEÇİM MERKEZİ AÇTI
09 Mayıs 2015 - 1:35

VİDEO HABER

Adsız

08.05.2015 tarihinde Ünye Fevzi Çakmak Mahallesinde İstanbul Beşiktaş Belediye Başkanı Murat HAZİNEDAR,  Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Milletvekili Adayı İsa YAZICI, Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Milletvekili Adayı İdris YILDIZ, Cumhuriyet Halk Partisi Ünye İlçe Başkanı İbrahim Orhan BODANCI ve Cumhuriyet Halk Partisine gönül vermiş çok sayıda partililerin katılımı ile CHP Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı gerçekleşti.

Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Milletvekili Adayı İsa YAZICI;

”Evet sorunlarınız var, sıkıntılarınız var, 13 yıl önce bu ülkede bir siyasi irade milletimizin takdirine mahzar oldu. Oldu ama sonuç itibariyle görüyoruz ki milletimizin sıkıntıları 13 yıl öncekinden daha fazla, daha derin, daha sıkıntılı bir şekilde karşımızda durmaya devam ediyor. Bunu köy köy, mahalle mahalle, ilçe ilçe, belde belde gezdiğimizde bir kat daha yakından görüyoruz. Bunun üzüntüsünü sıkıntısını hep beraber yaşıyoruz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

İstanbul Beşiktaş Belediye Başkanı Murat HAZİNEDAR;

”Ben çok uzun yıllardır, küçük yaştan beri siyasetin içerisinde olan biriyim. Hiçbir şekilde negatif bir dil kullanarak karşı duruş sergilemememiz lazım. Nasıl inancımızın bir kıblesi var ise aynı onun gibi siyasetin kıblesi de insan ve milletin taktiridir. Son dönemde hem örgütü ile barışık hem de milleti ile barışık hakçı bir siyaseti Sayın Genel Başkanımızın önderliğinde, olağan üstü bir demokratik saygı içerisinde Türkiye’nin her noktasına gösteriyor. Baktığımız zaman iktidarın bütün ses yükseltmesine, her türlü kötü dili kullanmasına rağmen bizler kesinlikle polemiğe girmiyoruz aksine milletin değerleri ile barışık bir dil kullanarak önerici, önergem, ve projeci bir siyaset anlayışı ile yaklaşıyoruz. Çünkü şuan polemik zamanı değil bir olmak birlik olmak zamanı.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Milletvekili Adayı İdris YILDIZ;

”Cumhuriyet Halk Partisi olarak 7 Haziran 2015 seçimlerine gerçekten çok iyi çalıştık ve çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şu an Türkiye’de medyada yanlı yansız bizden olanlar bizi iyi analiz ederek tartışıyorlar. Bizden olmayanlar ise bizim projelerimizin hayal olduğunu, kaynağının nerede olduğunu tartışıyorlar. Kısacası sonuç olarak 7 Haziran 2015 seçimlerinde sadece Cumhuriyet Halk Partisi tartışılıyor.

Bizim projelerimiz diğer partiler tarafından kopya ediliyor. Bunu hep beraber yaşıyor ve görüyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi 7 Haziran seçimleri ile ilgili emeklisinin, engellisinin, öğretmeninin, işçisinin, çiftçisinin, madencilerinin sorunlarıyla ilgili ciddi projeler üretti.

Ben Ünyelilere bir şey sormak istiyorum.

Büyükşehir olduk, 70 bin nüfusu Ordu’ya taşıdık ama karşılığında ne aldık ?

Bunu hep birlikte 1 yıllık bir zaman dilimi içerisinde yaşadık ve gördük. Beldelerimizin kapanmasında memnun musunuz ? O halde, televizyonlarda tartışılan projelerimizin yanında Ordu olarak, Türkiye olarak şunu açıkça söylemek istiyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi döneminde kapanan beldelerin hepsi yeniden açılacak ve o beldede ki halka gerekli her türlü desteği sağlayacağız.

2007 seçimlerini hatırlayın 100 bin kişilik fındık mitingi yaptık. Bütün Türkiye’de seçimin sonuçlarıyla ilgili yapılan yunus_emre-21-214x300tahminleri tersine çevirdik. Bugünde 7 Haziran seçimlerinde de Ordu’da Türkiye’nin nereye gitmesi konusunda Orduluların karar vereceğini ve o kararın Cumhuriyet Halk Partisini tek başına iktidar yapacağına inanıyor ve yürekten söylüyorum.

 Herkesin bu işte taşın altına elini koyması lazım

Sayın Kılıçdaroğlu’nun da dediği gibi. ”Her Cumhuriyet Halk Partili bir kişi ikna edip, sandığa götürmek zorunda.”

2011 seçimlerinde 11 milyon oy almışız, biz 11 milyon Cumhuriyet Halk Partisi’ne oy veren yurttaşlarımızın her birisi bir başkasını bir başka yurttaşımızı sandığa götürüp Cumhuriyet Halk Partisi’ne oy verirse işte o zaman 7 Haziran akşamı Türkiye’nin geleceği değişecek. Yeni Türkiye yeniden kurulacak, Cumhuriyetimizin kurulduğu gibi gençlerimizin geleceği de yeniden inşa edilecek.” diyerek sözlerine son verdi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri