ÇAKIR MEDYA

‘Elif İçin Kan Bağışı’ Kampanyasına Davet

‘Elif İçin Kan Bağışı’ Kampanyasına Davet
18 Nisan 2018 - 12:42

Ünye de kan bağışı kampanyaları düzenleyen ve kampanyalara katılımlarıyla rekorlar kıran Ünye Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 3 Nisan 2018’de yaşamını  yitiren Elif Temizyürek’in  adına 25 Nisan günü  kan bağış  kampanyası düzenliyor.

Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde, Türk Kızılay’ı işbirliği ile Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ‘Elif için kan bağışı’ diyerek kan bağışı kampanyasının 8.sini gerçekleştiriyor.  Okulun konferans salonunda gerçekleşecek kan bağışı kampanyasına bütün Ünyeliler davetli.

Konu hakkında açıklama yapan okul öğretmenlerinden Sevdiye Kayır, 8.sini  düzenlemeyi düşündüğümüz kan bağışı kampanyasında “ ‘Elif için kan bağışı’ diyerek yola çıktık, Eliflerin kana ihtiyacı olmasın” dedi.

Kayır sözlerinde şunları kaydetti; “Bizler Arif Nihat Asya Kız Meslek Lisesi olarak 25 Nisan’da yine kan bağışı etkinliği düzenlemeye karar verdik. Biliyoruz ki bu etkinliğimiz sizlerle daha etkili olacak. Bundan önceki yaptığımız kan bağışı etkinliğinde tek kurum olarak 2430 ünite kan bağışçısı bizlere destek vermiştir. 8.sini düzenlemeyi düşündüğümüz kan bağış etkinliğimiz bu defa bizim için ve duyarlı olduğunu düşündüğümüz sizler için daha özel, çünkü bu defa ‘Elif için kan bağışı’ diyerek yola çıktık. 3 Nisan 2018 de kaybettiğimiz çiçeğimiz Elif Temizyürek in adına bu defa bir araya gelmeye karar verdik. Eliflerin kana ihtiyacı olmasın bu ülkede diyoruz. Ne dersiniz sevgili Ünyeliler,  25 Nisan 2018’de okulumuzda sizlerin desteklerini bekliyoruz” dedi.

 

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri