ÇAKIR MEDYA

Engelliler Hatıra Ormanında… VİDEO HABER

Engelliler Hatıra Ormanında… VİDEO HABER
13 Mayıs 2015 - 1:09

Adsız

Türkiye Sakatlar Derneği Ünye Başkanı Arslan GÜDEK, Ticaret Lisesi Müdürü Mustafa TEMİZ, Fehmi Cerrahoğlu Eğitim Uygulama Okulu ve İş Merkezi Müdürü Fatih KELEŞ ve Dernek Üyelerinin katılımı ile 1 yıl önce düzenlenmiş olan Engelliler Hatıra Ormanına dikilen fidanların bakım onarım çalışmaları gerçekleşti. Türkiye Sakatlar Derneği Ünye Başkanı Arslan GÜDEK ve Ticaret Lisesi Müdürü Mustafa TEMİZ bu Hatıra Ormanı hakkında açıklamalarda bulundu.

Türkiye Sakatlar Derneği Ünye Başkanı Arslan GÜDEK;

”Bugün buraya Engelli Hatıra Ormanımıza 1 yıl önce dikilmiş olan fidanların bakım ve onarım çalışması için gelmiş yunus_emre-21-214x300bulunmaktayız. Bu ormanda küçük ağaçların arasında şuan için bir şeyler yapmaya çalışıyor gibi görülsekte bundan yıllar sonra şuan hayalimiz olan Engelli Kampında engelli insanlarımız tatil yapma imkanı bulacaklar. Ve o gün geldiğinde böyle bir şeye vesile olan bizleri rahmetle ve sevgiyle anmalarını arzu ediyorum.” şeklinde açıklamalarda bulundu ve ”Bu hatıra ormanının oluşmasında Ticaret Lisesi Müdürü Mustafa TEMİZ ve Fehmi Cerrahoğlu Eğitim Uygulama Okulu ve İş Merkezi Müdürü Fatih KELEŞ beyin büyük katkısı vardır bu katkılarından dolayı onlara teşekkür ederim.” dedi.

Ticaret Lisesi Müdürü Mustafa TEMİZ;

”Gerçekleştirdiğimiz bu ve bunun gibi desteklerle asıl amacımız toplumda bir farkındalık oluşturmaktı, öğrencilerimizi böyle projelerin içine katmaktı, fedakarlık ruhunu ve bilincini aşılamaktı ve bunu geliştirmekti. Sonuç olarak yapılan faaliyetlerle bu konuda amacımıza ulaşmış olduğumuzu görüyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerde hatıra ormanına özellikle önem veriyoruz. Çünkü, diğer şeyler bir gün unutulup gidecek fakat burası ebedi kalıcı olacak. Baktığımız zaman gittiğimiz mesire alanları var ve o alanların ağaçlandırmasını biz yapmadık. Buranın ağaçlandırmasını da biz yaptık ve buradan muhtemelen yararlanamayacağız fakat bizden sonraki nesiller bizlerin hazırlamış olduğu bu ormanı kullanacaklar.  Sonuç olarak kalıcı olan işimize dört elle sarılıyoruz.” şeklinde açıklamalarda bulunurken burada emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri