ÇAKIR MEDYA

Faaliyet Raporu Onaylandı

Faaliyet Raporu Onaylandı
07 Nisan 2015 - 11:16

Komisyon Seçimleri Yapıldı.

IMG_0004

Akkuş Belediyesi Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Meclis salonunda yapılan toplantıda gündem maddeleri görüşülürken toplantı öncesi belediye başkanı İsa Demirci çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Başkan Demirci yaptığı açıklamada belediye araç parkına 3 yeni araç kazandırılacağını ifade ederek, “Artık yaz dönemi başladı bundan sonra ağırlıklı olarak arazide çalışacağız. Bu çalışmalarımızda kullanmak üzere belediyemize 1 adet greyder, 2 adet ise arazili hizmet aracı kazandıracağız” diye konuştu.

Başkan Demirci ayrıca, mahallelerde düzenlenen Hıdırellez şenlikleri hakkında da bilgi vererek, “Bu yıl Hıdırellez şenliklerini belediyemiz organize edecek. Bu çerçevede Seferli mahallemizde 5 Mayıs, Akpınar mahallemizde ise 6 Mayıs’ta Hızırellez şenlikleri düzenleyeceğiz” dedi.

Başkan Demirci’nin konuşmasının ardından gündem maddelerine geçildi. İlk olarak 2014 yılı belediye denetim raporu okunarak oybirliği ile kabul edildi.

Daha sonra 1 yıl görev yapacak olan encümen üyesi seçimi yapıldı. Seçim sonrası meclis üyeleri Mehmet Çöpoğlu ve Sevgi Türk daimi emcümen üyeliğine seçildiler.

Encümen üyesi seçiminin ardından komisyonlar için seçim yapıldı. plan ve bütçe komisyon üyeliğine meclis üyelerinden Hüseyin Efil, Şeref Gül, Necdat Güngör, Hüseyin Kocakoç, Kemal Akkoca, imar komisyonu üyeliğine ise Azmi Kocagöz, Dursun Ali Balta, İrfan Çam, Dilaver Mıhçı ve Hüsamettin Sevindik seçildi.

Meclis toplantısında oturuma verilen aranın ardından 2. bölüme geçildi. Akkuş Belediye Meclisi 2. bölümde meclis başkan vekili Ercan Çayıroğlu başkanlığında akkuş belediyesinin 2014 yılı faaliyet raporunu görüşerek onayladı.

Mecliste son olarak Ali Altun adlı vatandaşın AKBEL adlı şirketini belediyeye hibe etmesini görüştü. Yapılan görüşme sonrası şirketin hibe yoluyla belediye bünyesine alınması oy birliğiyle kabul edildi.

Yapılan görüşmelerin ardından bir sonraki meclisin 4 Mayıs 2015 Pazartesi günü saat 14.00 toplanmasına karar verilerek toplantı sona erdi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri