ÇAKIR MEDYA

FESHANE’YE ZİYARETÇİ AKINI…

FESHANE’YE ZİYARETÇİ AKINI…
11 Mayıs 2015 - 2:21

manset

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde organize edilen “Ordu Tanıtım Günleri” tüm yoğunluğuyla devam ediyor.

 

Ordu’yu her yönüyle tanıtmak, gurbette yaşayan Ordulularla sılada yaşayan Orduluları buluşturmak amacıyla, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin organizasyonuyla İstanbul Feshane Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Ordu Tanıtım Günleri” ziyaretçi akınına uğruyor.

 

Ordu Valiliği, Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ordu Üniversitesi(ODÜ), 19 ilçe belediyesi, Ordu’daki meslek kurumları, özel sektör kuruluşlarının yer aldığı Ordu Tanıtım Günleri’nde, gurbette yaşayan Ordulular sıla hasretini giderirken, misafirler de Ordu’yu ve Ordu’nun kültürünü yakından tanıyor.

 

FESHANE’DE ÜNLÜLER GEÇİDİ…

 

“Ordu Tanıtım Günleri” nde Feshane ziyaretçi akınına uğruyor. Şeyla Halis, Mahir İpek, Ferdi Akarnur, Yosi Mizrahi ve Şoray Uzun gibi birçok ünlünün ziyaret ettiği “Ordu Tanıtım Günleri” nde stantları gezen ünlüler Ordu Büyükşehir Belediyesi standını da ziyaret ederek sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Feshane’den izlenimlerini dile getiren Şeyla Halis; ” Ordu’ya hiç gelmedim ama davet olursa en yakın zamanda gelmek isterim. Buradaki atmosferden oldukça etkilendim özellikle yöresel ürünler noktasında Ordulular çok şanslı” dedi.

 

Günün değişik saatlerinde Feshane’ye gelen ünlülerden Ferdi Akarnur ise; ” Ben zaten Samsunluyum. Ordu’dan Perşemben birçok dostum var. Karadenizli olduğum için yabancılık hiç çekmedim Ordu’ya ve Ordulularla burada buluşma fırsatı bulduk. En yakın zamanda tekrar gelmek istiyorum” diye düşüncelerini belirtirken birlikte geldiği Mahir ipek ise; ” Ordulular çok sıcak insanlar, burada bulunmaktan ben de memnuniyet duyuyorum” şeklinde konuştu.

 

Ünlü sinema ve dizi oyuncusu Yosi Mizrahi fındığını, yöresel güzelliklerini çok sevdiğini ve Ordu’ya daha önce geldiğini ve Feshane’ de de buluşmanın keyfini çıkardığını söyledi.

 

Ekranların tanıdık yüzü olan ve Ordu’ya bir çok kez, gerek yaptığı programıyla gerekse dostlarının yanına geldiğini ve ekmeğini yediğini açıklayan Şoray Uzun ise; ” Babam tır şoförüydü ve Karadeniz’de Ordu’da fındık taşırdı. Bu yüzden Ordu’nun gençliğimde etkisi büyüktür. Eşim, komşularım bir çoğu Ordulu, Ordu’nun eniştesi olarak Ordu’yu çok seviyorum” dedi.

 

PERŞEMBE ANADOLU İMAM-HATİP LİSESİ’NDEN KORO DİNLETİSİ…

 

Perşembe Anadolu İmam-Hatip Lisesi Korosu müzik dinletisine katılan Başkan Enver Yılmaz “Perşembe Anadolu İmam-Hatip Lisemizin, değerli yöneticileriyle müzik öğretmenimizin hem Ordu’muza hemde ulusal literatürümüze kavuşturmuş olduğu çok güzel bir değer. Biraz önce izlediğiniz, 12 farklı türkü ve müziği 9 farklı dilde sunma becerisini göstermiş ülkemizin ufkunun geleceğinin mimarı olacak bu gençlerimiz bizi onurlandırdı. Hem Ordulu, hem de Perşembeli olmaktan gurur duyduk. Türkiye’ye ve dünyaya böyle güzel bir müzik dinletisini kazandırdığı için başta saygıdeğer hocamıza, Perşembe Belediye Başkanımıza ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze, Ordu camiasına gönülden teşekkür ederken öyle bir alkışla mesaj verelim ki hem şu çocuklarımızın kalbi ve gönlü tebessüm etsin hemde televizyonlarımız vasıtasıyla orduya çok güçlü bir ses gitsin. Böyle pırlanta gibi gençlerimiz Türkiye’mizin geleceğidir” şeklinde konuştu.

 

AK PARTİ İSTANBUL İL BAŞKANI: İSTANBUL’UMUZA RENK KATTINIZ”

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Genel Sekreter Dr. Mustafa Çöpoğlu, Genel Sekreter Yardımcıları Hikmet Yıldırım ve Bülent Civelek,  AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci ile birlikte Tanıtım Günlerinde yer alan firma ve 19 ilçe belediye stantlarını tek tek ziyaret ederek katılımcılarla sohbet etti.

 

Ardından Feshane’ye gelen ziyertçilere seslenen AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci ” Ordulu olmak çok büyük bir coşkuymuş çok büyük bir heyecanmış Eyüp Sultan’ımıza ve İstanbul’umuza renk kattınız. Ben bütün kardeşlerime, hanımefendilere, beyefendilere, genç kardeşlerime, AK Parti İstanbul İl Başkanı olarak gönülden teşekkür ediyorum. Allah Hepinizden razı olsun. Her bir stantda, Ordu’ya ait bir şey gördük. Ve ben bütün stantları gezerken gerek Büyükşehir Belediye Başkanımızın, gerek İlçe Belediye Başkanlarımızın buradaki emeklerini, alın terlerini görmüş olduk. Ama burayı güzel kılan sizlersiniz. Ordu dediğimizde Ordu Karadeniz’in incisi bir şehirdir” dedi.

 

İstanbul Feshane’de halkın yoğun ilgi gösterdiği Ordu Tanıtım Günleri’nde, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr. Selim Temurci katılan ve katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

 

Ordu Tanıtım Günleri’nin 3. akşamında ise folklor gösterilerinin ardından yerel sanatçılar sahne aldılar. Saat 18:00’da yerel sanatçımız Seyfettin Tomakin ile başladı. Saat 20:00’da ise sahneye çıkan Gaye Aksu konser verdi. Hemşehrilerimizin yoğun ilgiyle takip ettiği Gaye Aksu konserine yaklaşık 5 bin kişi dinledi.

Konserlerle Ordu Tanıtım Günleri’nin bambaşka bir atmosfere dönüştüğünü ve harika bir Feshane’ günü geçirdikleri belirten ziyaretçiler, eğlendiklerini belirti. Konserde sahne alan sanatçılar, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’a, bütün katılımcılara ve ziyaretçilere teşekkürlerini sundu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri