ÇAKIR MEDYA

Gönül Dostlarından Bahar Konseri

Gönül Dostlarından Bahar Konseri
28 Nisan 2018 - 12:15

Ünye Halk Eğitim Merkezi bünyesinde oluşturulan Ünye Gönül Dostları Türk Sanat Müziği Korosu muhteşem bir geceye imza attı.

Halil Efendi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen konsere Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin güney başta olmak üzere daire amirleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile sanatseverler katıldı.

Ender Eyüpoğlu şefliğinde 28 kişiden oluşan koro konserinde solo ve koro eserlere yer verdi. İki bölüm halinde sunulan konserde rast, kurdi, uşşak ve hicaz makamlarından eserler seslendirildi. Katılımın üst seviyede olduğu konserdeki musikilere zaman zaman seyirciler de eşlik etti.

Programın sonunda Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney koro şefi Ender Eyüpoğlu’na plaket verdi. Gece plaket verilen bir diğer isim ise Gönül Dostları grubunu kuran neyzen Ahmet Aydın oldu.

“Ünye’nin Acilen Kültür Merkezine İhtiyacı Var”

Konser ve halk eğitim merkezinin çalışmaları hakkında bilgi veren merkezin Müdür Yardımcısı Muammer Coşkan, “halk eğitim merkezi olarak bu tür sanatsal faaliyetlerimiz sürmektedir. Ancak tek sorunumuz mekan sorunudur. Çünkü yaptığımız çalışmaları sahneleyeceğimiz özel mekanlar var ancak bu da mali külfet doğuruyor. Ünye’nin acilen Kültür Merkezine ihtiyacı var. Arkadaşlarımız çok güzel bir konser sahneye koydular. Buna hazırlık sürecinde ise yine mekan sorunu yaşandı. Kültür merkezi tamamlanmış olsaydı çalışmalarımızı ve konserimizi orada verme imkanı bulacaktık. Özel mekanlar düğün salonu konsepti ile yapıldığı için konserlerde akustik de önemli bu nedenle Kültür Merkezinin yapılması ile bu sorun da ortadan kalkmış olacak” diye konuştu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri