ÇAKIR MEDYA

Çevre ve İnsan Hakları Platformu’ndan Güneş Ağacına Tam Not

Çevre ve İnsan Hakları Platformu’ndan Güneş Ağacına Tam Not
12 Ağustos 2022 - 0:32

Çevre ve İnsan Hakları Platformu’ndan Büyükşehir Belediyesine övgü.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığının kentte bir ilke imza attığı Güneş Ağaç uygulamasını yerinde inceledik.

Ordu  Büyükşehir Belediyesin meydanlarda uygulamaya başladığı Güneş Ağacının çok fonksiyonel yapısının yanında çevre dostu olması belediyecilik vizyonunun göstergesi oldu.

Sıfır atık ve iklim değişikliği kapsamında geri dönüşebilir atık enerji panelleriyle birleştirerek güneş ağacı tasarlayan Ordu Büyükşehir Belediyesi çevresel bir projeye de imza atmış. Vatandaşların oldukça ilgi gösterdiği Güneş Ağacında telefon şarjları, kuşlara yuva ve insanlara dinlenme imkanı da sunulmuş. Tamamen geri dönüşümden üretilmiş Güneş Ağaçlarının Ordu’nun diğer ilçelerinde de yakın zamanda  yer alacak.

Dünya’nın enerji kaynaklarının hızla tükenmesi ve enerji maliyetlerindeki küresel artışı da göz önüne alırsak saf ve temiz enerjiyi direk güneşten sağlanmış olacak ki bu da hem sağlık, hem çevresel , hemde ekonomik olarak çok iyi düşünülmüş bir proje olarak görülebilir.Bu da en çok üzerinde durduğumuz çevre için önemli bir adım olarak bizi memnun etmiştir. Bu sebeple projeyi hayata geçiren Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’e ve Ordu Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Sefa Okutucu’ya Ordulular adına teşekkür ediyoruz.

 

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri