ÇAKIR MEDYA

HDP Ordu Milletvekilleri Tanıtıldı

HDP Ordu Milletvekilleri Tanıtıldı
07 Nisan 2015 - 1:43

Ordu’dan Türkiye’ye ses veriyoruz

GE DIGITAL CAMERA

Halkların Demokratik Partisi Ordu İl Örgütü kahvaltılı basın açıklaması ile Ordu adaylarını açıkladı.Belde Otel’de yapılan kahvaltıda adayları tanıtan HDP Ordu İl Başkanı Vedat Şensoy, “HDP olarak Türkiye halklarına neoliberal, anti demokratik düzen içinde, tekçi mezhepçi veya ulusalcı anlayışlar arasında bir tercihe zorlamaya alternatif üretiyoruz.” dedi.

Aday tanıtımında konuşan Vedat Şensoy, mücadele alanı olarak yeni yaşamı savundukları için yaşamın her alanına müdahale edeceklerini vurgulayarak, “Ezilen ve dışlanan tüm inanç ve kültürel grupların üzerindeki baskılar kaldırılmalı, herkesin dini inançlarını ve dünya görüşü çerçevesinde sosyal hayatını özgürce yaşamasının önü çoğulcu demokrasiye uygun şekilde açılmalıdır. HDP Ordu İl Örgütü olarak, Türkiye halklarına umut olan Yeni Yaşam Çağrısına, Ordu ilinden ses olmak, destek olmak ve bu çağrının taşıyıcısı olmak için Ordu adaylarımızı tanıtıyoruz. Adaylarımız, Ahmet Cevat Güney, Turan Bayrak, Güngör Ataş, Cahit Ongunyurt, Güven Atabay. Ordu’dan Türkiye’ye ses veriyoruz.” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri