ÇAKIR MEDYA

Hibe Fonları Bilgilendirme Semineri Düzenlendi…VİDEO HABER

Hibe Fonları Bilgilendirme Semineri Düzenlendi…VİDEO HABER
23 Mart 2015 - 18:12

Ünye Belediyesi Meclis Salonunda Ordu Valiliği AB ve Dış İlişkiler Koordinasyon Merkezi Avrupa Birliği Hibe Fonları bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

BLD_2312

İç içleri Bakanlığı kentsel daire başkanlığının 2015 proje başvuruları ile ilgili, sivil toplum kuruluşları ile Belediyelerin iş birliği çerçevesi içerisinde hayata geçirilmesi gereken projeler ile 2015 yılı içerisinde neler uygulanabilir sunumunu, Ordu Valiliği Merkez Koordinatörü Ümit ŞENER gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen toplantıya Ünye Belediye Başkanı Ahmet ÇAMYAR ve Sivil Toplum Kuruluşları Yönetimi ve Üyeleri katıldı.

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Ünye Belediye Başkanı Ahmet ÇAMYAR,

”Belediyemize kurmuş olduğumuz Stratejik planlama müdürlüğümüz ile hazırlamış olduğumuz stratejik plan çerçevesi dahilinde belediyemizin yapması gereken faaliyetleri kendi ölçeğimizde bir bir hayata geçirme noktasında yoğun bir gayret ve çabanın içerisindeyiz. Özellikle belediyemizdeki çalışanların niteliklerini ve verimliliklerini artırmak ile ilgili sürekli kurum içi eğitim noktasında faaliyetlerimize devam ediyoruz. Bunlardan bir tanesi yine stratejik planlama müdürlüğümüzün hazırlamış olduğu DOKA destekli projemizdir. Arkadaşlarımız oradan edindiği bilgi çerçevesi içerisinde gerçekten daha estetik bir kent ortaya çıkarma noktasında 3 boyutlu çalışmalar yapmak suretiyle her hafta pazartesi günleri bizler ile beraber kentimizdeki uygulayacak olduğumuz projelerin alt yapı çalışmalarını yürütmeye devam ediyorlar. Yine Belediyemizin hazırlamış olduğu stratejik planı hayata geçirme noktasında özellikle bu yaz hayata geçirmeyi planladığımız, çöplerin yer altına alınması ile ilgili çalışma, başta kentsel dönüşüm alanları olmak üzere minibüs garajı, pazar yeri, belediye kültür sineması ve belediye kültür sarayına uygulanacak olan projeleri de bu tip bir eğitimin sonunda elde etmiş oldukları bilgi birikimi ile hayata geçirme gayreti içerisindeyiz.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası Atlet Külot Jartiyer Tanga Jüpon Body Büstiyer

casino siteleri